Арабський дірхам – обмін за вигідним курсом у Money 24 в Івано-Франківську
Купівля
7.0000
Продаж
7.5500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Арабський дірхам – обмін за вигідним курсом у Money 24 в Івано-Франківську

В Об’єднаних Арабських Еміратах з’явився новий грошовий знак – дирхам – в середині 1970-х років, коли держава стала незалежною. Раніше в країні використовувалися різні валюти в залежності від регіону. Наприклад, в Катарі і Дубаї ходили ріали, а в Абу-Дабі – динари. Курс дирхама у Івано-Франківську рекомендується дізнаватися перед відвідуванням ОАЕ, щоб заздалегідь підготуватися до оплати товарів і послуг. Також вартість валюти цікава тим, хто переїжджає, інвестує, веде міжнародний бізнес або співпрацює з арабськими компаніями. Компанія Money 24 допоможе дізнатися особливості котирування AED/UAH та зробити вигідний обмін.

Фактори, що впливають на курс AED/UAH в Івано-Франківську

купити дірхам у Івано-ФранківськуСпіввідношення гривня дирхам в Івано-Франківську знаходиться в прямій залежності від економічного стану країн. Для аналізу важливо враховувати приріст ВВП, сальдо платіжного балансу, індекс споживчих цін, бюджетний дефіцит, зовнішній борг, рівень зайнятості населення.

Також валютна пара дирхам гривня залежить від:

  1. Ціни на сировину. Держава багата корисними копалинами – нафтою і газом. 40% ВВП становить експорт даних сировинних товарів. Чим більше обсяги закордонних поставок і чим вища ціна на газ і нафту на міжнародному ринку сировини, тим вище курс дирхама в обмінниках Івано-Франківська.
  2. Курсу долара. Дирхам ОАЕ тісно пов’язаний з вартістю долара США. Американська валюта – це гарант стабільного зростання добробуту жителів Еміратів. Така прив’язка існує за рахунок високої популярності американських доларів при проведенні міжнародних транзакцій. Якщо ціна USD збільшується, AED рухається в тому ж напрямку.
  3. Монетарної політики. Мета Центрального банку – стимулювати економічне зростання країни. Тому потрібно стабілізувати курс дирхама в обмінних пунктах Івано-Франківська за допомогою інструментів грошово-кредитної політики, наприклад, зміни процентної ставки, контролю операцій з інвалютою або проведення інтервенцій.

Особливості та динаміка арабських дирхамів

Ціна арабського дирхама підтримується на стабільному рівні за рахунок декількох факторів. По-перше, в ОАЕ працює три фондові біржі, країна є біржовим центром Африки та Західної Азії. По-друге, держава є привабливою для туристів. Дана сфера становить майже 9% ВВП. По-третє, стрімкий розвиток Еміратів відбувався завдяки місцевим капіталам і цільовим кредитам, а не закордонним інвестиціям.

За останні два роки в динаміці AED/UAH не спостерігається різких коливань. У березні 2019 року купити дирхам у Івано-Франківську можна було за 7,30 гривень. Потім їх вартість поступово почала падати до січня 2020 року. Тоді вартість валюти склала 6,43 UAH. До березня ціна знову виросла до 7,15 гривень. Зараз спостерігається невеликий спад. На даний момент купити дирхами у Івано-Франківську пропонується за 6,90 UAH.

На міжнародній валютній біржі дирхам відносять до екзотичних грошових одиниць. Однак професійними трейдерами успішно здійснюється купівля та продаж дирхама у Івано-Франківську. Котирування USD/AED і EUR/AED є найбільш популярними. Щоб спрогнозувати їх скачки, варто більше орієнтуватися на фундаментальний, ніж на технічний аналіз.

купити дірхам у Франківську

Money 24 – обмін дирхам/гривня в Івано-Франківську

Компанія Money 24 пропонує купити та продати дирхам в Івано-Франківську на привабливих умовах, а також:

  • зробити вигідний грошовий переказ за кордон;
  • провести операції з електронними валютами;
  • залишити заявку на сайті і зафіксувати ціну на дирхам на 30 хвилин;
  • відстежити котирування AED/UAH в динаміці за допомогою графіку;
  • завантажити додаток Money 24 і завжди залишатися в курсі останніх новин.

Компанія Money 24 завжди до ваших послуг, якщо потрібен вигідний обмін дирхама у Івано-Франківську.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ