Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу AUD / UAH

Курс австралійського долара в обмінниках Івано-Франківська | Купити австралійський долар

Money 24 – обмін австралійських доларів за найвигіднішим курсом в Івано-Франківську

Австралія – єдина країна, яка займає цілий континент. Вона вважається однією з найбільш високорозвинених: економіка, інфраструктура, рівень життя знаходяться на вищому рівні. Курс австралійського долара Івано Франківськ (національної валюти) вважається досить стабільним. Місцева грошова одиниця внесена в список світових валют-мажорів, займаючи шосте місце за популярністю в світі. Її використовують для здійснення більш 5% міжнародних угод.

Формування курсу AUD/UAH в Івано-Франківську

Курс австралійський долар гривня Івано Франківськ встановлюється під впливом економічних показників. На нього впливає динаміка валового внутрішнього продукту, збалансованість бюджету, боргові зобов’язання держави, індекс ділової активності, ситуація на ринку праці, інфляція і купівельна спроможність населення, торговельний і платіжний баланс.

Також курс гривня австралійський долар Івано Франківськ формується, орієнтуючись на:

курс австралійського долара Івано Франківськ

  1. Вартість сировини. Австралія дуже активно торгує на експорт нафтопродуктами, золотом, газом, залізною рудою і продуктами сільськогосподарської промисловості. Коли дані товари дорожчають на світовому ринку, австралійська економіка піддається негативному впливу інфляції. Тому ЦБ вживає заходів, збільшуючи облікову ставку. Через це курс австралійського долара в обмінниках Івано Франківськ зростає.
  2. Інвестиційну активність. Фінансові аналітики називають австралійську валюту «тихою гаванню». Це обумовлено тим, що при проведенні операцій з даної валютою практично немає ризиків, адже співвідношення між ВВП і державним боргом становить менш ніж 50%.
  3. Відносини з торговими партнерами. Найбільші обсяги торгівлі пов’язують Австралію з Японією і Китаєм, тому національна грошова одиниця залежить від економіки цих країн, а також інших держав Азії.

Особливості австралійського долара

продати австралійський долар Івано ФранківськНа міжнародній біржі австралійська валюта вважається особливо популярною. Так як Резервний банк встановлює підвищену процентну ставку, в країну залучаються додаткові інвестиційні кошти. Для інвесторів вигода полягає в максимізації прибутку, адже високий відсоток – це висока виплата за вкладом. В Австралії не існує жорстких рамок валютного контролю, тому курс австралійського долара в обмінних пунктах Івано Франківськ формується за рахунок різниці між попитом і пропозицією.

На FOREX волатильність австралійської валюти визначається як низька, що робить її привабливою і для новачків, і для досвідчених фахівців в області трейдингу. Щоб вигідно купити або продати австралійський долар Івано Франківськ, рекомендується використовувати інструменти фундаментального і технічного аналізу.

Австралійська влада прагне зробити купюри більш безпечними з двох причин: уберегти їх від фальсифікації і зменшити шкоду для навколишнього середовища. Банкноти виготовляються з тонкої пластмаси з багатоступінчастим захистом. Вони повільно зношуються, але коли настає такий момент, їх переробляють в інші вироби з пластику.

Money 24 – обмін австралійського долара в Івано-Франківську

купити австралійський долар Івано ФранківськЩоб здійснити купівлю чи продаж австралійського долара Івано Франківськ на найпривабливіших умовах, користуйтеся послугами компанії Money 24. Для наших клієнтів розроблений багатофункціональний сайт, що дозволяє:

  • отримати кваліфіковану допомогу з грошових переказів в межах України та за кордоном;
  • зафіксувати вигідний курс за допомогою електронної заявки та купити австралійський долар Івано Франківськ впродовж 30 хвилин;
  • подивитися графіки валютних коливань, вивчити крос-курси, скористатися калькулятором.

Якщо потрібен найвигідніший обмін австралійського долара Івано Франківськ, компанія Money 24 завжди рада допомогти.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний