Курс австралійського долара в обмінниках Івано-Франківська | Купити австралійський долар
Купівля
19.6000
Продаж
21.8500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс австралійського долара в обмінниках Івано-Франківська | Купити австралійський долар

Money 24 – обмін австралійських доларів за найвигіднішим курсом в Івано-Франківську

Австралія – єдина країна, яка займає цілий континент. Вона вважається однією з найбільш високорозвинених: економіка, інфраструктура, рівень життя знаходяться на вищому рівні. Курс австралійського долара в Івано-Франківську (національної валюти) вважається досить стабільним. Місцева грошова одиниця внесена в список світових валют-мажорів, займаючи шосте місце за популярністю в світі. Її використовують для здійснення більш 5% міжнародних угод.

Формування курсу AUD/UAH в Івано-Франківську

Курс австралійський долар гривня в Івано-Франківську встановлюється під впливом економічних показників. На нього впливає динаміка валового внутрішнього продукту, збалансованість бюджету, боргові зобов’язання держави, індекс ділової активності, ситуація на ринку праці, інфляція і купівельна спроможність населення, торговельний і платіжний баланс.

Також курс гривня австралійський долар в Івано-Франківську формується, орієнтуючись на:

  1. курс австралійського долара Івано ФранківськВартість сировини. Австралія дуже активно торгує на експорт нафтопродуктами, золотом, газом, залізною рудою і продуктами сільськогосподарської промисловості. Коли дані товари дорожчають на світовому ринку, австралійська економіка піддається негативному впливу інфляції. Тому ЦБ вживає заходів, збільшуючи облікову ставку. Через це курс австралійського долара в обмінниках Івано-Франківську зростає.
  2. Інвестиційну активність. Фінансові аналітики називають австралійську валюту «тихою гаванню». Це обумовлено тим, що при проведенні операцій з даної валютою практично немає ризиків, адже співвідношення між ВВП і державним боргом становить менш ніж 50%.
  3. Відносини з торговими партнерами. Найбільші обсяги торгівлі пов’язують Австралію з Японією і Китаєм, тому національна грошова одиниця залежить від економіки цих країн, а також інших держав Азії.

Особливості австралійського долара

продати австралійський долар Івано ФранківськНа міжнародній біржі австралійська валюта вважається особливо популярною. Так як Резервний банк встановлює підвищену процентну ставку, в країну залучаються додаткові інвестиційні кошти. Для інвесторів вигода полягає в максимізації прибутку, адже високий відсоток – це висока виплата за вкладом. В Австралії не існує жорстких рамок валютного контролю, тому курс австралійського долара в обмінних пунктах Івано-Франківська формується за рахунок різниці між попитом і пропозицією.

На FOREX волатильність австралійської валюти визначається як низька, що робить її привабливою і для новачків, і для досвідчених фахівців в області трейдингу. Щоб вигідно купити або продати австралійський долар в Івано-Франківську, рекомендується використовувати інструменти фундаментального і технічного аналізу.

Австралійська влада прагне зробити купюри більш безпечними з двох причин: уберегти їх від фальсифікації і зменшити шкоду для навколишнього середовища. Банкноти виготовляються з тонкої пластмаси з багатоступінчастим захистом. Вони повільно зношуються, але коли настає такий момент, їх переробляють в інші вироби з пластику.

Money 24 – обмін австралійського долара в Івано-Франківську

купити австралійський долар Івано ФранківськЩоб здійснити купівлю чи продаж австралійського долара в Івано-Франківську на найпривабливіших умовах, користуйтеся послугами компанії Money 24. Для наших клієнтів розроблений багатофункціональний сайт, що дозволяє:

  • отримати кваліфіковану допомогу з грошових переказів в межах України та за кордоном;
  • зафіксувати вигідний курс за допомогою електронної заявки та купити австралійський долар в Івано-Франківську впродовж 30 хвилин;
  • подивитися графіки валютних коливань, вивчити крос-курси, скористатися калькулятором.

Якщо потрібен найвигідніший обмін австралійського долара в Івано-Франківську, компанія Money 24 завжди рада допомогти.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ