Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CAD / UAH

Купити канадський долар Івано-Франківськ | Курс австралійського долара в Івано-Франківську

Money 24 – вигідний курс канадського долара та обмін в Івано-Франківську

Канада – друга за розмірами країна в світі, завдяки чому місцевою валютою користується понад 33 мільйонів людей. Канадський долар входить в топ-10 найпопулярніших грошових одиниць планети і є однією з найдорожчих валют. Дізнаватися курс канадського долара Івано Франківськ необхідно кожному, хто збирається їхати в Канаду жити або вчитися, відпочивати і подорожувати. Також інформація буде корисною для бізнесменів, діяльність яких пов’язана з міжнародними транзакціями, інвесторів і трейдерів. Money 24 завжди допоможе з вигідним обміном.

Особливості формування курсу CAD/UAH

курс канадського долара Івано ФранківськНа курс канадський долар гривня Івано Франківськ впливають економічні фактори. Для аналізу потрібно враховувати макроекономічні показники України і Канади, а саме:

  • приріст ВВП;
  • зовнішні боргові зобов’язання;
  • банківську облікову ставку. Якщо в Канаді прогнозується її зростання, курс канадського долара в обмінниках Івано Франківськ зміцнюватиметься;
  • індекс споживчих цін. Інфляція в Канаді стабільно тримається на рівні двох відсотків, перешкоджаючи різких коливань валюти;
  • співвідношення зайнятого і незайнятого населення;
  • індекс ділової активності.

Курс гривня канадський долар Івано Франківськ в найбільшій мірі залежить від світових цін на сировину. Це пояснюється тим, що Канада займає друге місце за величиною виробництва і експорту нафти. Якщо вартість бареля нафти зростає, канадський долар зміцнюється. Найбільші обсяги сировинних поставок спрямовані в США і Китай, тому місцева грошова одиниця залежить також від економічного стану в цих країнах.

Канадський долар – це одна з найстабільніших валют, у нього рідко бувають коливання. Тому багато країн зберігають в ній свої резерви. Те ж саме можна рекомендувати українцям: купити канадський долар Івано Франківськ замість USD або EUR. На сьогоднішній день 100 CAD коштують 1913 UAH. Щоб прорахувати будь-яку необхідну суму, радимо використовувати калькулятор на нашому сайті.

Канадський долар: особливості валюти

купити канадський долар Івано ФранківськКанадські долари стали офіційною валютою держави, коли Канада перетворилася з великобританської колонії в самостійну незалежну країну. Це сталося в кінці 1850-х років. Купюри CAD вважаються найбільш захищеними від фальсифікації в світі. В останні роки уряд особливо ретельно опрацьовує дизайн банкнот. Випускаються полімерні купюри з голографічними і водяними знаками, прозорими вставками та іншими захисними механізмами.

Купівля та продаж канадського долара Івано Франківськ постійно відбувається на FOREX. Найчастіше зустрічається котирування USD/CAD. У нього середня волатильність, тому з ним зручно працювати і професіоналам, і новачкам. Найбільша активність спостерігається в період Американської торгової сесії. Курс канадського долара в обмінних пунктах Івано Франківськ вважається досить легко передбачуваним, тому на ньому легко заробляти.

Вигідний обмін канадських доларів в Івано-Франківську

продати канадський долар Івано ФранківськЩоб купити або продати канадський долар Івано Франківськ, найкраще піти в обмінний пункт Money 24, так як у багатьох банках дана валюта недоступна.

У нашій компанії є маса переваг:

  1. Постійне оновлення новин про економіку, політику і фінанси.
  2. Можливість зафіксувати курс онлайн на півгодини перед обміном.
  3. Аналіз статистичних даних про динаміку CAD/UAH за минулий період.
  4. Допомога в здійсненні грошових переказів в будь-яку точку світу.

Компанія Money 24 пропонує найвигідніший обмін канадського долара Івано Франківськ і гарантує безпеку кожного клієнта.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний