Купити канадський долар Івано-Франківськ | Курс австралійського долара в Івано-Франківську
Купівля
21.8000
Продаж
23.1500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Купити канадський долар Івано-Франківськ | Курс австралійського долара в Івано-Франківську

Money 24 – вигідний курс канадського долара та обмін в Івано-Франківську

Канада – друга за розмірами країна в світі, завдяки чому місцевою валютою користується понад 33 мільйонів людей. Канадський долар входить в топ-10 найпопулярніших грошових одиниць планети і є однією з найдорожчих валют. Дізнаватися курс канадського долара в Івано-Франківську необхідно кожному, хто збирається їхати в Канаду жити або вчитися, відпочивати і подорожувати. Також інформація буде корисною для бізнесменів, діяльність яких пов’язана з міжнародними транзакціями, інвесторів і трейдерів. Money 24 завжди допоможе з вигідним обміном.

Особливості формування курсу CAD/UAH

курс канадського долара Івано ФранківськНа курс канадський долар гривня в Івано-Франківську впливають економічні фактори. Для аналізу потрібно враховувати макроекономічні показники України і Канади, а саме:

  • приріст ВВП;
  • зовнішні боргові зобов’язання;
  • банківську облікову ставку. Якщо в Канаді прогнозується її зростання, курс канадського долара в обмінниках Івано-Франківську зміцнюватиметься;
  • індекс споживчих цін. Інфляція в Канаді стабільно тримається на рівні двох відсотків, перешкоджаючи різкі коливання валюти;
  • співвідношення зайнятого і незайнятого населення;
  • індекс ділової активності.

Курс гривня канадський долар в Івано-Франківську в найбільшій мірі залежить від світових цін на сировину. Це пояснюється тим, що Канада займає друге місце за величиною виробництва і експорту нафти. Якщо вартість бареля нафти зростає, канадський долар зміцнюється. Найбільші обсяги сировинних поставок спрямовані в США і Китай, тому місцева грошова одиниця залежить також від економічного стану в цих країнах.

Канадський долар – це одна з найстабільніших валют, у нього рідко бувають коливання. Тому багато країн зберігають в ній свої резерви. Те ж саме можна рекомендувати українцям: купити канадський долар в Івано-Франківську замість USD або EUR. На сьогоднішній день 100 CAD коштують 1913 UAH. Щоб прорахувати будь-яку необхідну суму, радимо використовувати калькулятор на нашому сайті.

Канадський долар: особливості валюти

купити канадський долар Івано ФранківськКанадські долари стали офіційною валютою держави, коли Канада перетворилася з великобританської колонії в самостійну незалежну країну. Це сталося в кінці 1850-х років. Купюри CAD вважаються найбільш захищеними від фальсифікації в світі. В останні роки уряд особливо ретельно опрацьовує дизайн банкнот. Випускаються полімерні купюри з голографічними і водяними знаками, прозорими вставками та іншими захисними механізмами.

Купівля та продаж канадського долара в Івано-Франківську постійно відбувається на FOREX. Найчастіше зустрічається котирування USD/CAD. У нього середня волатильність, тому з ним зручно працювати і професіоналам, і новачкам. Найбільша активність спостерігається в період Американської торгової сесії. Курс канадського долара в обмінних пунктах Івано-Франківська вважається досить легко передбачуваним, тому на ньому легко заробляти.

Вигідний обмін канадських доларів в Івано-Франківську

продати канадський долар Івано ФранківськЩоб купити або продати канадський долар в Івано-Франківську, найкраще піти в обмінний пункт Money 24, так як у багатьох банках дана валюта недоступна.

У нашій компанії є маса переваг:

  1. Постійне оновлення новин про економіку, політику і фінанси.
  2. Можливість зафіксувати курс онлайн на півгодини перед обміном.
  3. Аналіз статистичних даних про динаміку CAD/UAH за минулий період.
  4. Допомога в здійсненні грошових переказів в будь-яку точку світу.

Компанія Money 24 пропонує найвигідніший обмін канадського долара в Івано-Франківську і гарантує безпеку кожного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ