Чорний ринок Івано-Франківська: особливості курсу та обміну валют

12 February 2020

Привабливий курс валют на чорному ринку Івано-Франківськ змушує багатьох людей звертатися до його послуг. Але на сьогоднішній день є маса інших вигідних варіантів. Компанія Money 24 пропонує більш детально вивчити переваги та недоліки конвертації грошових одиниць на тіньовому ринку, щоб прийняти вірне рішення.

Як формується курс валют на чорному ринку Івано-Франківська

курс валют Івано Франківськ чорний ринокКурс валют на тіньовому ринку встановлюється під впливом:

  1. Монетарної політики. Вартість валюти на чорному ринку формується на базі офіційного курсу. НБУ постійно вживає заходи щодо стабілізації гривні за допомогою різних інструментів: зміни облікової ставки, емісії грошової маси, інтервенцій та інших методів.
  2. Балансу між попитом і пропозицією. Попит може зростати через те, що банкам необхідно виплачувати боргові зобов’язання або населенню хочеться переводити заощадження в більш надійну грошову одиницю. Також попит формується під впливом обсягів експортованих товарів і спекуляцій на валютному ринку. Коли він збільшується, ціна на іноземну валюту підвищується.

Також формування курсу валют на чорному ринку відбувається відповідно до економічної ситуації всередині країни. Істотний вплив в даному випадку надають кілька показників: ВВП, інфляція, безробіття, державний борг, індекс ділової активності.

Курс валют Івано-Франківськ: чорний ринок або безпечний обмін

Тіньовий обмін має декілька переваг. Найбільш вагомим вважається вигідніший курс валют в Івано-Франківську на чорному ринку в порівнянні зі звичайними банками. Також серед плюсів виділяють відсутність комісії за проведення операцій та ліміту по сумі обміну на добу. Більш того, при обміні не потрібно надавати посвідчення особистості, демонструвати довідку про доходи або звітувати перед податковою службою.

Однак чорний ринок валют супроводжується відсутністю безпеки. Існують різні ризики. Наприклад, укладаючи угоду на стихійному ринку серед «мінял», на вас можуть напасти і пограбувати. А в незаконних обмінних пунктах дуже часто підсовують фальшиві купюри або банкноти, які давно вийшли з обігу.

Обмін валют в компанії Money 24 Івано-Франківськ

Івано Франківськ чорний ринокПереваги обміну в компанії Money 24 в Івано-Франківську – це:

  • гарантія безпеки та супровід до авто;
  • вигідний курс, який можна зафіксувати онлайн;
  • доступ до аналітичних даних для аналізу котирувань;
  • онлайн калькулятор для розрахунку суми обміну;
  • допомога в організації вигідних грошових переказів закордон.

Звертайтесь до послуг компанії Money 24 в Івано-Франківську, якщо для вас важлива безпека, вигідні умови обміну та приємне обслуговування.

Схожі публікації
Особливості становлення валютних курсі в Івано-Франківську
Особливості становлення валютних курсі в Івано-Франківську
10 February 2020

Курс валют в Івано-Франківську постійно змінюється. Тому важливо слідкувати за оновленнями, особливо тим, хто часто потребує обмінювати гроші. Це ...