Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CHF / UAH

Курс швейцарського франка Івано-Франківськ | Обмін франка в Івано-Франківську

Money 24 – вигідна купівля та продаж швейцарського франка в Івано-Франківську

Франк – офіційна грошова одиниця, яка використовується на території Швейцарії і Ліхтенштейну з 1850 року. Дана валюта вважається однією з найнадійніших і стабільних у всьому світі. Дізнаватися курс франка Івано Франківськ необхідно в самих різних ситуаціях. Наприклад, вам потрібно буде конвертувати гроші для майбутньої подорожі або ділової поїздки. Також ознайомлення з курсом швейцарського франка корисно всім бізнесменам, які беруть участь в міжнародній торгівлі, і трейдерам.

Фактори, які впливають на курс гривні до франка

На курс франка в обмінних пунктах Івано Франківськ три основні чинники:

курс франка в обмінних пунктах Івано Франківськ

  1. Баланс між попитом і пропозицією. У Швейцарії фінансовий ринок відрізняється високим рівнем розвитку. Він надає велику кількість податкових пільг, страхування з мінімальним ризиком і безпечні банківські вклади. Таким чином, попит на франк постійно зростає і значно перевищує пропозицію. У населення відзначається високий рівень довіри до національної валюти, що зміцнює курс швейцарського франка Івано Франківськ.
  2. Економіка в цілому. Щоб глибоко вникнути в динаміку курсу CHF/UAH, потрібно проаналізувати ряд макроекономічних показників Швейцарії і України. До них відноситься ВВП, індекс споживчих цін, співвідношення безробітних і зайнятих, обсяги промислового виробництва і індекс ділової активності.
  3. Світовий ринок сировини. Коли золото, цінні метали та сировинні товари (наприклад, газ і нафта) змінюються в ціні, спостерігаються коливання курсу франк гривня Івано Франківськ.

Також на курс гривня франк Івано Франківськ впливає банківська політика України, Швейцарії та найбільших країн-членів Євросоюзу. Грошова політика Швейцарії влаштована таким чином, щоб вартість місцевих грошей постійно трималася на одному рівні. Якщо спостерігаються різкі скачки, ЦБ проводить інтервенції, регулює облікову ставку і використовує інші інструменти для стабілізації курсу.

Особливості швейцарського франку

обмін франка Івано ФранківськКурс франка в обмінниках Івано Франківськ відрізняється особливою стабільністю, навіть в порівнянні з доларом і євро. Він вкрай рідко змінюється в ціні, так як політика держави спрямована на стале економічне зростання. Навіть якщо розглядати динаміку курсу CHF за кілька останніх років, можна побачити, що він постійно тримається на одному рівні по відношенню до будь-яких інших іноземних валют. Завдяки такій високій надійності, а також непіддатливості інфляції, франки входять в топову п’ятірку резервних валют світу.

Якщо говорити про трейдинг, франк є досить популярною валютою, яка бере участь в торгах на міжнародній біржі. Найбільш часто він зустрічається в котируваннях USD/CHF і EUR/CHF, але можливі й інші, більш екзотичні валютні пари. Фахівці рекомендують здійснювати купівлю та продаж франка Івано Франківськ в короткостроковому періоді, щоб отримати максимальний заробіток. Найбільший вплив на коливання CHF мають важливі політичні і економічні новини, але інструментами технічного аналізу також не варто нехтувати.

Обмін гривня/франк за вигідним курсом – Money 24 Івано-Франківськ

купити франк Івано ФранківськЩоб здійснити обмін франка Івано Франківськ за привабливим курсом, звертайтеся до компанії Money 24. Співпрацюючи з нами, вам відкривається маса можливостей:

  • Зафіксувати курс CHF на сайті, щоб зробити обмін за найбільш вигідною ставкою;
  • Подивитися крос-курси і скористатися калькулятором для перерахунку великої суми, а потім продати чи купити франк Івано Франківськ;
  • Подивитися аналітику по руху валютної пари гривня-франк, почитати свіжі економічні та фінансові новини;
  • Замовити грошові перекази по Україні та закордон в режимі онлайн.

Компанія Money 24 – це кращий вибір для тих, кому потрібно вигідно та безпечно купити або продати франк Івано Франківськ.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний