Курс швейцарського франка Івано-Франківськ | Обмін франка в Івано-Франківську
Купівля
29.8000
Продаж
31.1100
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
Продаж
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс швейцарського франка Івано-Франківськ | Обмін франка в Івано-Франківську

Money 24 – вигідна купівля та продаж швейцарського франка в Івано-Франківську

Франк – офіційна грошова одиниця, яка використовується на території Швейцарії і Ліхтенштейну з 1850 року. Дана валюта вважається однією з найнадійніших і стабільних у всьому світі. Дізнаватися курс франка в Івано-Франківську необхідно в самих різних ситуаціях. Наприклад, вам потрібно буде конвертувати гроші для майбутньої подорожі або ділової поїздки. Також ознайомлення з курсом швейцарського франка корисно всім бізнесменам, які беруть участь в міжнародній торгівлі, і трейдерам.

Фактори, які впливають на курс гривні до франка

курс франка в обменных пунктах Ивано-ФранковскНа курс франка в обмінних пунктах Івано-Франківська впливають три основні чинники:

  1. Баланс між попитом і пропозицією. У Швейцарії фінансовий ринок відрізняється високим рівнем розвитку. Він надає велику кількість податкових пільг, страхування з мінімальним ризиком і безпечні банківські вклади. Таким чином, попит на франк постійно зростає і значно перевищує пропозицію. У населення відзначається високий рівень довіри до національної валюти, що зміцнює курс швейцарського франка в Івано-Франківську.
  2. Економіка в цілому. Щоб глибоко вникнути в динаміку курсу CHF/UAH, потрібно проаналізувати ряд макроекономічних показників Швейцарії і України. До них відноситься ВВП, індекс споживчих цін, співвідношення безробітних і зайнятих, обсяги промислового виробництва і індекс ділової активності.
  3. Світовий ринок сировини. Коли золото, цінні метали та сировинні товари (наприклад, газ і нафта) змінюються в ціні, спостерігаються коливання курсу франк гривня в Івано-Франківську.

Також на курс гривня франк в Івано-Франківську впливає банківська політика України, Швейцарії та найбільших країн-членів Євросоюзу. Грошова політика Швейцарії влаштована таким чином, щоб вартість місцевих грошей постійно трималася на одному рівні. Якщо спостерігаються різкі скачки, ЦБ проводить інтервенції, регулює облікову ставку і використовує інші інструменти для стабілізації курсу.

Особливості швейцарського франку

обмін франка Івано ФранківськКурс франка в обмінниках Івано-Франківську відрізняється особливою стабільністю, навіть в порівнянні з доларом і євро. Він вкрай рідко змінюється в ціні, так як політика держави спрямована на стале економічне зростання. Навіть якщо розглядати динаміку курсу CHF за кілька останніх років, можна побачити, що він постійно тримається на одному рівні по відношенню до будь-яких інших іноземних валют. Завдяки такій високій надійності, а також непіддатливості інфляції, франки входять в топову п’ятірку резервних валют світу.

Якщо говорити про трейдинг, франк є досить популярною валютою, яка бере участь в торгах на міжнародній біржі. Найбільш часто він зустрічається в котируваннях USD/CHF і EUR/CHF, але можливі й інші, більш екзотичні валютні пари. Фахівці рекомендують здійснювати купівлю та продаж франка в Івано-Франківську в короткостроковому періоді, щоб отримати максимальний заробіток. Найбільший вплив на коливання CHF мають важливі політичні і економічні новини, але інструментами технічного аналізу також не варто нехтувати.

Обмін гривня/франк за вигідним курсом – Money 24 Івано-Франківськ

купити франк Івано ФранківськЩоб здійснити обмін франка в Івано-Франківську за привабливим курсом, звертайтеся до компанії Money 24. Співпрацюючи з нами, вам відкривається маса можливостей:

  • Зафіксувати курс CHF на сайті, щоб зробити обмін за найбільш вигідною ставкою;
  • Подивитися крос-курси і скористатися калькулятором для перерахунку великої суми, а потім продати чи купити франк в Івано-Франківську;
  • Подивитися аналітику по руху валютної пари гривня-франк, почитати свіжі економічні та фінансові новини;
  • Замовити грошові перекази по Україні та закордон в режимі онлайн.

Компанія Money 24 – це кращий вибір для тих, кому потрібно вигідно та безпечно купити або продати франк в Івано-Франківську.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ