Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CNY / UAH

Курс юаня в обмінниках Івано-Франківська | Купити юань Івано-Франківськ

Вигідний обмін юань-гривня в Івано-Франківську від Money 24

Китайську валюту не можна включити до списку найпопулярніших і затребуваних серед українців, але для деяких категорій населення вона все ж дуже важлива. Курс юаня Івано Франківськ потрібно знати бізнесменам і підприємцям, інвесторам і мігрантам, біржовим трейдерам і любителям подорожей.

Купівля та продаж юанів Івано Франківськ часто стає справжньою проблемою. Справа в тому, що багато компаній, що надають послуги з валютних операцій, вимагають спочатку перевести гривні в долари, і тільки потім в юані. Однак Money 24 до них не відноситься. У нас можна конвертувати гроші безпосередньо, зводячи до мінімуму втрати на курсовій різниці.

Фактори, які впливають на курс CNY/UAH

Економіка – один з основних факторів, що впливають на курс гривня юань Івано Франківськ. Такі показники, як приріст ВВП, дефіцит або профіцит бюджету, державний борг, індекс споживчих цін, ситуація з працевлаштуванням і платіжний баланс, здатні впливати на динаміку котирування.

обмін юанів Івано ФранківськТакож курс юаня в обмінних пунктах Івано Франківськ залежить від:

  1. Комерційної діяльності. Китай – це притулок для багатьох масштабних компаній і міжнародних корпорацій, що оперують з величезними сумами. Для проведення платежів вони завжди використовують місцеву валюту, підвищуючи курс китайського юаня Івано Франківськ.
  2. Попиту на грошову одиницю. Через те, що в КНР проживає понад мільярд людей, а щільність населення постійно збільшується, попит на національну валюту стає дедалі більше. Як наслідок, курс юані гривня Івано Франківськ зростає.
  3. Експорту Китаю. Країна є одним з найбільших експортерів у світі. Інші держави при закупівлі китайських товарів повинні розраховуватися за поставку в юанях, підвищуючи курс юанів Івано Франківськ.

Ще одним важливим фактором, що формує курс гривня юані Івано Франківськ, є фінансова політика КНР. Народний банк Китаю націлений на те, щоб національна валюта постійно тримала ціну на одному рівні, а коливання були мінімальними. Допускаються скачки максимум в два відсотки. Якщо вони перевищують норму, ЦБ стабілізує курс юаня в обмінниках Івано Франківськ за допомогою інтервенцій, процентних ставок і інших інструментів.

Особливості та динаміка китайського юаню

курс юаня в обмінних пунктах Івано ФранківськВалютою Китаю дуже активно торгують на FOREX. На Азіатській та Американській сесії трейдери можуть отримати максимальну вигоду. Грошова одиниця відрізняється високою волатильністю, тому найкраще купити чи продати юань Івано Франківськ на короткий термін.

Аналізуючи динаміку CHY/UAH з 2015 року, практично не спостерігається різких коливань, за винятком одного випадку. Китайська валюта до гривні завжди коштувала близько 3,93-4,00 UAH за 1 CHY, але в квітні 2016 року різко девальвувала до півтори гривні за юань. Потім ситуація прийшла в норму. Зараз грошова одиниця подешевшала до 3,47 UAH за 1 CNY.

У 2014 році в України з Росією почався конфлікт, що негативно позначилося на відносинах з Китаєм. Країни не ворогують в відкриту, однак їх партнерські угоди перестали розвиватися, тому що РФ і КНР дорожать одне одним і отримують взаємну вигоду. Цей факт негативно впливає на котирування юань гривня Івано Франківськ.

Обмін юань/гривня за вигідним курсом від Money 24

купити юань Івано ФранківськЯкщо вам потрібно вигідно продати чи купити юань Івано Франківськ, пропонуємо відвідати зручно розташований обмінний пункт Money 24. Також у нас є багатофункціональний сайт, де можна:

  • відстежити динаміку котирувань за участю CNY на графіку, використовувати калькулятор і подивитися крос-курси, щоб самостійно вчитися аналізувати аналітичні дані;
  • створити електронну заявку на обмін, щоб зафіксувати найпривабливіший курс китайських юанів Івано Франківськ;
  • прочитати свіжі новини світу по темі політики, економіки та фінансів. Це дуже зручно для трейдерів, що використовують інструменти фундаментального аналізу.

Ми будемо раді надати знижку кожному постійному або оптовому клієнту, щоб ваш обмін юанів Івано Франківськ з компанією Money 24 в Одесі завжди був вигідним.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний