Курс юаня в обмінниках Івано-Франківська | Купити юань Івано-Франківськ
Купівля
3.3500
Продаж
4.0500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс юаня в обмінниках Івано-Франківська | Купити юань Івано-Франківськ

Вигідний обмін юань-гривня в Івано-Франківську від Money 24

Китайську валюту не можна включити до списку найпопулярніших і затребуваних серед українців, але для деяких категорій населення вона все ж дуже важлива. Курс юаня в Івано-Франківську потрібно знати бізнесменам і підприємцям, інвесторам і мігрантам, біржовим трейдерам і любителям подорожей.

Купівля та продаж юанів в Івано-Франківську часто стає справжньою проблемою. Справа в тому, що багато компаній, що надають послуги з валютних операцій, вимагають спочатку перевести гривні в долари, і тільки потім в юані. Однак Money 24 до них не відноситься. У нас можна конвертувати гроші безпосередньо, зводячи до мінімуму втрати на курсовій різниці.

Фактори, які впливають на курс CNY/UAH

обмін юанів Івано ФранківськЕкономіка – один з основних факторів, що впливають на курс гривня юань в Івано-Франківську. Такі показники, як приріст ВВП, дефіцит або профіцит бюджету, державний борг, індекс споживчих цін, ситуація з працевлаштуванням і платіжний баланс, здатні впливати на динаміку котирування.

Також курс юаня в обмінних пунктах Івано-Франківську залежить від:

  1. Комерційної діяльності. Китай – це притулок для багатьох масштабних компаній і міжнародних корпорацій, що оперують з величезними сумами. Для проведення платежів вони завжди використовують місцеву валюту, підвищуючи курс китайського юаня в Івано-Франківську.
  2. Попиту на грошову одиницю. Через те, що в КНР проживає понад мільярд людей, а щільність населення постійно збільшується, попит на національну валюту стає дедалі більше. Як наслідок, курс юані гривня в Івано-Франківську зростає.
  3. Експорту Китаю. Країна є одним з найбільших експортерів у світі. Інші держави при закупівлі китайських товарів повинні розраховуватися за поставку в юанях, підвищуючи курс юанів в Івано-Франківську.

Ще одним важливим фактором, що формує курс гривня юані в Івано-Франківську, є фінансова політика КНР. Народний банк Китаю націлений на те, щоб національна валюта постійно тримала ціну на одному рівні, а коливання були мінімальними. Допускаються скачки максимум в два відсотки. Якщо вони перевищують норму, ЦБ стабілізує курс юаня в обмінниках Івано-Франківська за допомогою інтервенцій, процентних ставок і інших інструментів.

Особливості та динаміка китайського юаню

курс юаня в обмінних пунктах Івано ФранківськВалютою Китаю дуже активно торгують на FOREX. На Азіатській та Американській сесії трейдери можуть отримати максимальну вигоду. Грошова одиниця відрізняється високою волатильністю, тому найкраще купити чи продати юань в Івано-Франківську на короткий термін.

Аналізуючи динаміку CHY/UAH з 2015 року, практично не спостерігається різких коливань, за винятком одного випадку. Китайська валюта до гривні завжди коштувала близько 3,93-4,00 UAH за 1 CHY, але в квітні 2016 року різко девальвувала до півтори гривні за юань. Потім ситуація прийшла в норму. Зараз грошова одиниця подешевшала до 3,47 UAH за 1 CNY.

У 2014 році в України з Росією почався конфлікт, що негативно позначилося на відносинах з Китаєм. Країни не ворогують в відкриту, однак їх партнерські угоди перестали розвиватися, тому що РФ і КНР дорожать одне одним і отримують взаємну вигоду. Цей факт негативно впливає на котирування юань гривня в Івано-Франківську.

Обмін юань/гривня за вигідним курсом від Money 24

купити юань Івано ФранківськЯкщо вам потрібно вигідно продати чи купити юань в Івано-Франківську, пропонуємо відвідати зручно розташований обмінний пункт Money 24. Також у нас є багатофункціональний сайт, де можна:

  • відстежити динаміку котирувань за участю CNY на графіку, використовувати калькулятор і подивитися крос-курси, щоб самостійно вчитися аналізувати аналітичні дані;
  • створити електронну заявку на обмін, щоб зафіксувати найпривабливіший курс китайських юанів в Івано-Франківську;
  • прочитати свіжі новини світу по темі політики, економіки та фінансів. Це дуже зручно для трейдерів, що використовують інструменти фундаментального аналізу.

Ми будемо раді надати знижку кожному постійному або оптовому клієнту, щоб ваш обмін юанів в Івано-Франківську з компанією Money 24 завжди був вигідним.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ