Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу CZK / UAH

Money 24 – вигідний обмін чеської крони в Івано-Франківську

Чеська крона стала офіційною грошовою одиницею країни після розпаду Чехословаччини в 1993 році. Курс чеської крони у Івано Франківську, в першу чергу, потрібно знати трудовим мігрантам і бажають змінити місце проживання, тому що з України в Чехію виїжджає величезна кількість людей. Також інформація буде корисною для трейдерів, що працюють з CZK, мандрівників, інвесторів і бізнесменів. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями чеської валюти.

Купити чеську крону у Івано-Франківську

Причини змін курсу CZK/UAH в Івано-Франківську

Курс чеська крона гривня у Івано Франківськ залежить від:

  1. Переміщення грошової маси. Так як в Чехії спостерігається великий потік туристів і мігрантів, валюта постійно рухається між країнами. Наприклад, якщо українці, які живуть в Чехії, регулярно відправляють родичам в Україну грошову допомогу, курс гривня чеська крона (Івано Франківськ) стає більш сприятливим для місцевих жителів, адже відсутній дефіцит інвалюти.
  2. Суспільно значущих подій. Курс CZK/UAH може змінитись через політичні конфлікти, зміни влади, народні страйки, зміни податкової політики, військові дії та інше.
  3. Іноземних інвестицій. Чехія вважається привабливою країною для інвестування. Чим більше приходить грошей з-за кордону, тим швидше курс чеської крони в обмінниках Івано Франківська зростає.
  4. Наповнення державного бюджету. При скороченні бюджетного дефіциту держава виводить курс місцевої валюти на стабільний рівень.

Вигідно купити чеські крони у Івано Франківську можна в періоди активізації виробництва, так як Чехія є великим експортером легкових автомобілів, хімічних виробів, алкоголю і взуття. Для аналізу даної валюти також потрібно враховувати економічний стан країни: ВВП, зовнішній борг, рівень інфляції, платоспроможність населення, торгівельний баланс, рівень зайнятості.

Чеська крона: особливості та характеристики

Встановлено плаваючий курс чеської крони в обмінних пунктах Івано Франківська, валюта є вільно конвертованою. Регулюванням вартості валюти та її випуском займається Національний банк Чехії і Чеський монетний двір.

Чеська крона – екзотична грошова одиниця на міжнародному валютному ринку. Проте трейдери дуже люблять працювати з котируванням USD/CZK, тому купівля та продаж чеської крони Івано Франківськ відбувається регулярно. Щоб проводити аналіз, потрібно більше орієнтуватися на показники економіки США. Найбільший прибуток можна отримати на сесії Європейської або Північноамериканської біржі.

За останні три роки спостерігалися невеликі коливання ціни крони по відношенню до гривні. На початку 2018 року валюта коштувала 1.38 UAH, але потім курс почав поступово знижуватися. Цей тренд тривав до листопада 2019 року. Потім відбувся різкий стрибок до 1.94 гривні, але ситуація швидко повернулась до звичайного стану. Зараз є невеликий зріст курсу, тому купити чеську крону Івано Франківськ пропонується за 1.10 UAH.

Курс чеської крони у Івано-Франківську

Вигідний обмін чеських крон від Money 24 Івано-Франківськ

Купити або продати чеську крону у Івано Франківську – це не проблема, якщо користуватися послугами компанії Money 24. Ми пропонуємо:

  1. Використовувати онлайн конвертер валют і дивитися крос-курси;
  2. Замовляти грошові перекази за кордон з мінімальною комісією;
  3. Аналізувати CZK/UAH в динаміці за допомогою графіків;
  4. Створювати електронну заявку перед обміном, щоб зафіксувати курс;
  5. Завантажити додаток Money 24 і залишатися в курсі останніх новин.

Співпрацюючи з нами постійно, ви гарантовано отримаєте знижку. Тому, щоб здійснити обмін чеської крони у Івано Франківську на привабливих умовах, завжди звертайтеся до компанії Money 24.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний