Money 24 – вигідний обмін чеської крони в Івано-Франківську
Купівля
1.2000
Продаж
1.3200
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Money 24 – вигідний обмін чеської крони в Івано-Франківську

Чеська крона стала офіційною грошовою одиницею країни після розпаду Чехословаччини в 1993 році. Курс чеської крони у Івано-Франківську, в першу чергу, потрібно знати трудовим мігрантам і бажають змінити місце проживання, тому що з України в Чехію виїжджає величезна кількість людей. Також інформація буде корисною для трейдерів, що працюють з CZK, мандрівникам, інвесторам і бізнесменам. Пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями чеської валюти.

Причини змін курсу CZK/UAH в Івано-Франківську

Купити чеську крону у Івано-ФранківськуКурс чеська крона гривня у Івано-Франківську залежить від:

  1. Переміщення грошової маси. Так як в Чехії спостерігається великий потік туристів і мігрантів, валюта постійно рухається між країнами. Наприклад, якщо українці, які живуть в Чехії, регулярно відправляють родичам в Україну грошову допомогу, курс гривня чеська крона в Івано-Франківську стає більш сприятливим для місцевих жителів, адже відсутній дефіцит інвалюти.
  2. Суспільно значущих подій. Курс CZK/UAH може змінитись через політичні конфлікти, зміну влади, народні страйки, зміни податкової політики, військові дії та інше.
  3. Іноземних інвестицій. Чехія вважається привабливою країною для інвестування. Чим більше приходить грошей з-за кордону, тим швидше курс чеської крони в обмінниках Івано-Франківська зростає.
  4. Наповнення державного бюджету. При скороченні бюджетного дефіциту держава виводить курс місцевої валюти на стабільний рівень.

Вигідно купити чеські крони у Івано-Франківську можна в періоди активізації виробництва, так як Чехія є великим експортером легкових автомобілів, хімічних виробів, алкоголю і взуття. Для аналізу даної валюти також потрібно враховувати економічний стан країни: ВВП, зовнішній борг, рівень інфляції, платоспроможність населення, торгівельний баланс, рівень зайнятості.

Чеська крона: особливості та характеристики

Встановлено плаваючий курс чеської крони в обмінних пунктах Івано-Франківська, валюта є вільно конвертованою. Регулюванням вартості валюти та її випуском займається Національний банк Чехії і Чеський монетний двір.

Чеська крона – екзотична грошова одиниця на міжнародному валютному ринку. Проте трейдери дуже люблять працювати з котируванням USD/CZK, тому купівля та продаж чеської крони у Івано-Франківську відбувається регулярно. Щоб проводити аналіз, потрібно більше орієнтуватися на показники економіки США. Найбільший прибуток можна отримати на сесії Європейської або Північноамериканської біржі.

За останні три роки спостерігалися невеликі коливання ціни крони по відношенню до гривні. На початку 2018 року валюта коштувала 1.38 UAH, але потім курс почав поступово знижуватися. Цей тренд тривав до листопада 2019 року. Потім відбувся різкий стрибок до 1.94 гривні, але ситуація швидко повернулась до звичайного стану. Зараз є невеликий зріст курсу, тому купити чеську крону в Івано-Франківську пропонується за 1.10 UAH.

Вигідний обмін чеських крон від Money 24 Івано-Франківськ

Курс чеської крони у Івано-ФранківськуКупити або продати чеську крону у Івано-Франківську – це не проблема, якщо користуватися послугами компанії Money 24. Ми пропонуємо:

  1. Використовувати онлайн конвертер валют і дивитися крос-курси;
  2. Замовляти грошові перекази за кордон з мінімальною комісією;
  3. Аналізувати CZK/UAH в динаміці за допомогою графіків;
  4. Створювати електронну заявку перед обміном, щоб зафіксувати курс;
  5. Завантажити додаток Money 24 і залишатися в курсі останніх новин.

Співпрацюючи з нами постійно, ви гарантовано отримаєте знижку. Тому, щоб здійснити обмін чеської крони у Івано-Франківську на привабливих умовах, завжди звертайтеся до компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ