Курс євро Івано-Франківськ | Купити євро в Івано-Франківську
Купівля
33.2500
Продаж
33.5000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.26
Продаж
33.49
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс євро Івано-Франківськ | Купити євро в Івано-Франківську

Вигідний курс та обмін євро в Івано-Франківську від компанії Money 24

курс євро Івано ФранківськУ 1999 році євро з’явилося в якості електронної валюти, а через три роки грошова одиниця повноцінно увійшла в обіг. Причиною створення євро стала необхідність забезпечити безмитну торгівлю між країнами, які входять до Євросоюзу. Також єдина грошова одиниця підвищила привабливість інвестиційного клімату ЄС. Тому курс євро в Івано-Франківську цікавий для більшості українців, які співпрацюють з європейськими державами або відправляються туди подорожувати.

Крім широкого використання в Європі, валюта стала популярною в світі, зайнявши друге місце по затребуваності після американського долара. Грошову одиницю почали застосовувати для зберігання державних резервів і укладення міжнародних торговельних угод. В Івано-Франківську компанія Money 24 дозволить обміняти євро вигідно. А тим, хто цікавиться фінансовою аналітикою, пропонуємо детальніше ознайомитися з особливостями валюти.

Причини змін курсу євро/гривня в Івано-Франківську

На курс євро в обмінниках Івано-Франківська впливає:

 1. Монетарна політика. За її реалізацію відповідає Європейський Центральний банк. Існують рамки коливань валютного курсу. Якщо через зовнішніх чинників євро скаче сильніше, ЄЦБ проводить інтервенції, регулює кількість грошової маси, встановлює обмеження на валютні операції або змінює облікову ставку. Такі дії сприяють стабілізації валютного курсу.
 2. Політична ситуація. Євро вважається стабільною і надійною грошовою одиницею, тому що ЄС практично ніколи не конфліктує з іншими країнами і не веде збройних дій. Однак при законодавчих та податкових змінах або виникненні масових заворушень вартість EUR починає змінюватись.
 3. Спекуляцій на ринку валют. На курс євро у Івано-Франківську впливає баланс між попитом і пропозицією на міжнародному валютному ринку. Великі гравці (компанії і банки) можуть штучно змінити цей баланс з метою отримання додаткового доходу.
 4. Інвестиційний клімат. Для міжнародних вкладів зазвичай використовують євро і долари. Якщо інвестори віддають перевагу європейським державам, вони продають долари та купують євро. Таким чином, цінність валюти підвищується завдяки збільшеному попиту.

Також курс євро в обмінних пунктах Івано-Франківська залежить від економічної ситуації. Для оцінки економічного стану ЄС аналізуються показники трьох країн: Німеччини, Італії та Франції. Динаміка валового внутрішнього продукту, інфляційні очікування, дефіцит або профіцит бюджету, стан ринку праці та державний борг впливають на ціну європейської грошової одиниці.

Курс євро Івано-Франківська: динаміка та біржова торгівля

гривня євро Івано ФранківськВпродовж останніх чотирьох років курс євро гривня в Івано-Франківську часто змінювався. В середині весни 2017 року іноземна валюта коштувала 28.7 гривень і поступово продовжувала зростати. На початку січня 2018 року ціна євро досягла 34.7 гривень – це максимальна зафіксована вартість за весь період аналізу. Потім європейська грошова одиниця стала поступово дешевшати, щомісяця на кілька копійок. Даний тренд зберігався до початку 2020 року, а зараз через економічну нестабільність у всьому світі вартість європейської валюти почала зростати.

На міжнародному валютному ринку євро – популярна грошова одиниця, якою активно торгують. Найчастіше вона бере участь в котируваннях з франками, американськими доларами, британськими фунтами та японськими йенами. Високий рівень волатильності EUR передбачає можливість торгувати з високим ризиком і високим прибутком. На котируванні є можливість заробляти і за короткий, і за довгий проміжок часу. Фундаментальний аналіз, наприклад, відстеження новин з ЄС, допомагає визначити, коли краще здійснювати купівлю чи продаж євро в Івано-Франківську.

Кому потрібно відстежувати курс євро гривня в Івано-Франківську

Українцям рекомендовано купити євро в Івано-Франківську з метою:

 1. Планування подорожі. Вирушаючи в країни Європи, краще заздалегідь запастися євро, щоб не витрачати потім час на обмін і мінімізувати втрати на курсовій різниці.
 2. Ведення міжнародного бізнесу та інвестування. Для замовлення товарів з Європи або організації підприємницької діяльності потрібно купувати євро.
 3. Торгівлі на біржах. Щоб трейдинг був успішним, потрібно відстежувати коливання EUR і досліджувати аналітику.
 4. Зберігання заощаджень. Обмін гривень в євро – вдала ідея для тих, хто піклується про збереження грошей під час інфляції. Також можна створити депозитний рахунок в банку і отримувати відсоток в якості прибутку.

Money 24 – обмін EUR/UAH за вигідним курсом в Івано-Франківську

продати євро Івано ФранківськКомпанія Money 24 пропонує купити або продати євро в Івано-Франківську за вигідним курсом. Клієнт може створити електронну заявку на сайті з можливістю зафіксувати поточний курс EUR. А для постійних і оптових відвідувачів існують пільгові умови співпраці.

Також на сайті компанії Money 24 можна:

 • замовляти переказ грошових коштів за кордон;
 • проводити операції з електронною валютою;
 • вивчати динаміку гривня євро в Івано-Франківську та спрогнозувати подальші коливання.

Вигідний обмін євро в Івано-Франківську, безпека під час обміну, багатофункціональний сайт – всі ці переваги отримують клієнти, звертаючись до компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ