Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу GBP / UAH

Курс валют фунт Івано-Франківськ | Купити фунт в Івано-Франківську

Курс британського фунта в Івано-Франківську: вигідний обмін від Money 24

Економіка Великобританії відрізняється стійкістю та не підносить сюрпризи, тому курс валют фунт Івано Франківськ по відношенню до гривні й інших валют практично ніколи різко не скаче. Дізнатися детальніше про котирування GBP/UAH корисно для кожного українця, який збирається в Британію на ПМЖ, з метою навчання або в туристичну поїздку. Також відстежувати курс британського фунта Івано Франківськ важливо для бізнесменів, інвесторів і трейдерів.

Курс гривні до фунту: особливості формування

Курс фунт гривня Івано Франківськ формується під впливом:

купити фунт Івано Франківськ

  • Вартості сировини. Якщо розглядати Великобританію в рамках Європи, вона вважається найбільшим міжнародним постачальником газу. Чим більше країна експортує, тим сильніше зміцнюється місцева грошова одиниця. Також на курс фунта в обмінниках Івано Франківськ впливає ціна бареля нафти.
  • Попиту і пропозиції. Валютні спекуляції на FOREX в короткостроковій перспективі можуть стати одним з вирішальних чинників в процесі формування курсу GBP, тому що цією грошовою одиницею активно торгують великі гравці ринку і спекулюють на ній.
  • Макроекономічних факторів. Курс гривня фунт Івано Франківськ змінюється через динаміку ВВП, погашення зовнішніх боргових зобов’язань, зміну обсягів промислового виробництва, інфляцію та безробіття, облікові ставки ЦБ.
  • Руху грошових мас. Разом зі збільшенням припливу фунтів стерлінгів в Україну (завдяки товарообігу, мігрантам та іншим факторам) курс фунта в обмінних пунктах Івано Франківськ падає.

Також на купівлю та продаж фунта Івано Франківськ впливає політична ситуація. Великобританія проходить складний процес виходу з ЄС, а Україна зазнає труднощів через економічну кризу і військовий конфлікт з Російською Федерацією. Такі значимі події мають негативний вплив на котирування GBP/UAH.

Британські фунти стерлінгів: характеристики

обмін фунта Івано ФранківськУ Великобританії встановлено плаваючий валютний курс. Офіційні дані про вартість місцевих грошей кожен день оголошує Банк Англії. На його основі потім формується банківський курс англійського фунта Івано Франківськ з урахуванням внутрішньої політики кожного окремого закладу.

За останні п’ять років курс GBP був досить стабільним. Він змінювався в межах 35-39 грн за 1 фунт. Однак у квітні 2019 року відбувся різкий короткочасний стрибок вартості британських грошей до 50 гривень. Ситуація швидко прийшла в норму, і вже на початку травня він коштував 34 UAH. Зараз купити фунт Івано Франківськ пропонується за 33.95 гривень.

Валютою Великобританії дуже активно торгують на міжнародному валютному ринку. Найчастіше зустрічаються котирування USD/GBP і EUR/GBP, тому максимальний прибуток можна отримати під час трейдингу на Європейській і Американській сесії. Валютні пари відрізняються середньою волатильністю, тому експерти рекомендують купити чи продати фунт Івано Франківськ в короткостроковому періоді.

Вигідний обмін фунтів в Івано-Франківську – Money 24

курс фунта в обмінних пунктах Івано ФранківськОбмін фунта Івано Франківськ може знадобитися не тільки для подорожей, бізнесу або біржової торгівлі. Фінансові фахівці настійно рекомендують зберігати в GBP власні заощадження. Компанія Money 24 допоможе вам зробити вигідну конвертацію. Ми пропонуємо:

  1. Організацію грошових переказів в усі країни світу;
  2. Використання онлайн калькулятору, що особливо зручно при конвертації великих сум;
  3. Пільгові умови співпраці для постійних клієнтів;
  4. Багатофункціональний сайт, де можна почитати новини в блозі, вивчити крос-курси і динаміку GBP на графіку;
  5. Комфортне розташування обмінного пункту в Івано-Франківську.

Компанія Money 24 також пропонує унікальну послугу: ви можете зафіксувати курс фунта Івано Франківськ на 30 хвилин, щоб зробити обмін за найпривабливішою ставкою.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний