Курс валют фунт Івано-Франківськ | Купити фунт в Івано-Франківську
Купівля
38.1500
Продаж
39.1500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс валют фунт Івано-Франківськ | Купити фунт в Івано-Франківську

Курс британського фунта в Івано-Франківську: вигідний обмін від Money 24

Економіка Великобританії відрізняється стійкістю та не підносить сюрпризи, тому курс валют фунта в Івано-Франківську по відношенню до гривні й інших валют практично ніколи різко не скаче. Дізнатися детальніше про котирування GBP/UAH корисно для кожного українця, який збирається в Британію на ПМЖ, з метою навчання або в туристичну поїздку. Також відстежувати курс британського фунта в Івано-Франківську важливо для бізнесменів, інвесторів і трейдерів.

Курс гривні до фунту: особливості формування

купити фунт Івано ФранківськКурс фунт гривня в Івано-Франківську формується під впливом:

  • Вартості сировини. Якщо розглядати Великобританію в рамках Європи, вона вважається найбільшим міжнародним постачальником газу. Чим більше країна експортує, тим сильніше зміцнюється місцева грошова одиниця. Також на курс фунта в обмінниках Івано-Франківську впливає ціна бареля нафти.
  • Попиту і пропозиції. Валютні спекуляції на FOREX в короткостроковій перспективі можуть стати одним з вирішальних чинників в процесі формування курсу GBP, тому що цією грошовою одиницею активно торгують великі гравці ринку і спекулюють на ній.
  • Макроекономічних факторів. Курс гривня фунт в Івано-Франківську змінюється через динаміку ВВП, погашення зовнішніх боргових зобов’язань, зміну обсягів промислового виробництва, інфляцію та безробіття, облікові ставки ЦБ.
  • Руху грошових мас. Разом зі збільшенням припливу фунтів стерлінгів в Україну (завдяки товарообігу, мігрантам та іншим факторам) курс фунта в обмінних пунктах Івано-Франківська падає.

Також на купівлю та продаж фунта в Івано-Франківську впливає політична ситуація. Великобританія проходить складний процес виходу з ЄС, а Україна зазнає труднощів через економічну кризу і військовий конфлікт з Російською Федерацією. Такі значимі події мають негативний вплив на котирування GBP/UAH.

Британські фунти стерлінгів: характеристики

обмін фунта Івано ФранківськУ Великобританії встановлено плаваючий валютний курс. Офіційні дані про вартість місцевих грошей кожен день оголошує Банк Англії. На його основі потім формується банківський курс англійського фунта в Івано-Франківську з урахуванням внутрішньої політики кожного окремого закладу.

За останні п’ять років курс GBP був досить стабільним. Він змінювався в межах 35-39 грн за 1 фунт. Однак у квітні 2019 року відбувся різкий короткочасний стрибок вартості британських грошей до 50 гривень. Ситуація швидко прийшла в норму, і вже на початку травня він коштував 34 UAH. Зараз купити фунт в Івано-Франківську пропонується за 33.95 гривень.

Валютою Великобританії дуже активно торгують на міжнародному валютному ринку. Найчастіше зустрічаються котирування USD/GBP і EUR/GBP, тому максимальний прибуток можна отримати під час трейдингу на Європейській і Американській сесії. Валютні пари відрізняються середньою волатильністю, тому експерти рекомендують купити чи продати фунт в Івано-Франківську в короткостроковому періоді.

Вигідний обмін фунтів в Івано-Франківську – Money 24

курс фунта в обмінних пунктах Івано ФранківськОбмін фунта в Івано-Франківську може знадобитися не тільки для подорожей, бізнесу або біржової торгівлі. Фінансові фахівці настійно рекомендують зберігати в GBP власні заощадження. Компанія Money 24 допоможе вам зробити вигідну конвертацію. Ми пропонуємо:

  1. Організацію грошових переказів в усі країни світу;
  2. Використання онлайн калькулятору, що особливо зручно при конвертації великих сум;
  3. Пільгові умови співпраці для постійних клієнтів;
  4. Багатофункціональний сайт, де можна почитати новини в блозі, вивчити крос-курси і динаміку GBP на графіку;
  5. Комфортне розташування обмінного пункту в Івано-Франківську.

Компанія Money 24 також пропонує унікальну послугу: ви можете зафіксувати курс фунта в Івано-Франківську на 30 хвилин, щоб зробити обмін за найпривабливішою ставкою.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ