Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу HKD / UAH

Гонконський долар до гривні | Курс гонконгського долара в Івано-Франківську

Money 24 – обмін гонконгського долара за вигідним курсом в Івано-Франківську

Гонконг – невелика держава, яка є частиною Китайської Народної Республіки, хоча територіально не межує з нею. У країни є високий ступінь автономії. Це означає, що вона самостійно приймає рішення, що стосуються поліції, мит, грошової системи та імміграційної політики. Держава має окрему грошову одиницю – гонконгський долар, який не використовується як резервна валюта. Однак його часто застосовують в укладанні угод на території Азії, а на валютних біржах HKD займає восьме місце в списку найбільш популярних грошових знаків. Щоб дізнатись курс гонконгського долара в Івано Франківську та зробити обмін, звертайтесь до компанії Money 24.

Причини змін курсу HKD/UAH в Івано-Франківську

Співвідношення гонконгський долар гривня змінюється під впливом економічного стану Гонконгу. Тому ефективний аналіз коливань валютної пари можливий тільки з урахуванням таких складових, як:

курс гонконгського долара Івано Франківськ

  • Індекс споживчих цін;
  • Стан ринку праці і рівень зайнятості;
  • Динаміка валового внутрішнього продукту;
  • Індекс ділової активності;
  • Торговий і платіжний баланс;
  • Обсяг державного боргу;
  • Положення ринку послуг, так як більше 80% бюджету країни – це дохід від продажу послуг сфери туризму і фінансів.

Ще один значимий фактор, що впливає на котирування гривня гонконгський долар – грошово-кредитна політика. Вона встановлюється Валютним управлінням Гонконгу, який поклав на себе функції Центрального банку. Його завдання полягає в підтримці ціни національної валюти на стабільному рівні і запобігання різких стрибків. Державний орган відмовився від жорсткої монетарної політики через прив’язку HKD до USD. Це допомагає підтримувати курс гонконгського долара в обмінних пунктах Івано Франківська на одному рівні. Але взаємозв’язок цих двох валют має ще іншу сторону медалі, тому що в країні може випускатися кількість купюр, пропорційна кількості банкнот у банків-емітентів в американських доларах.

Трейдинг та особливості гонконгського долару

На даний момент подальші перспективи грошової одиниці Гонконгу досить туманні. Китайська Народна Республіка поступово знижує жорсткість регулювання юаня. Раніше він не брав участі у вільній міжнародній торгівлі і трейдингу на FOREX. Зараз ситуація змінилася, і в юанях створюють навіть накопичення в офшорах. Тому у експертів є припущення, що КНР прагне зробити з юаня третю світову валюту. При такому результаті зникне необхідність в HKD, тому він зникне з обігу.

обмін гонконгського долара Івано ФранківськКурс гонконгського долара в обмінниках Івано Франківська тісно прив’язаний до доларів США, тому рідко на графіку трапляються коливання. Це призвело до зростання популярності HKD для торгівлі на міжнародному валютному ринку, але з одним застереженням. Купівлю та продаж гонконгського долара вигідно здійснювати лише великим учасникам (банкам, корпораціям), так як у них є потужні комп’ютери, які фіксують навіть мінімальні скачки і заробляють на них. Для інших трейдерів це непосильне завдання, тому грошовий знак в більшості випадків використовується в комерційних угодах.

Єдиний можливий варіант спекуляцій на валюті Гонконгу для трейдерів – це використання низьких процентних ставок. Необхідно взяти позику в гонконгських доларах за низькою вартістю, щоб потім використовувати їх і купувати високоприбуткові боргові зобов’язання в інших країнах Азії.

Обмін гонконгського долару від Money 24

Компанія Money 24 пропонує українцям:

  1. Зафіксувати курс перед тим, як купити або продати гонконгський долар;
  2. Проаналізувати динаміку HKD/UAH, використовуючи графічну інформацію;
  3. Зробити грошовий переказ в будь-яку точку світу.

Якщо потрібен оптовий та роздрібний обмін гонконгського долара в Івано Франківську, звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний