Гонконгський долар до гривні | Курс гонконгського долара в Івано-Франківську
Купівля
2.5000
Продаж
3.3300
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Гонконгський долар до гривні | Курс гонконгського долара в Івано-Франківську

Money 24 – обмін гонконгського долара за вигідним курсом в Івано-Франківську

Гонконг – невелика держава, яка є частиною Китайської Народної Республіки, хоча територіально не межує з нею. У країни є високий ступінь автономії. Це означає, що вона самостійно приймає рішення, що стосуються поліції, мит, грошової системи та імміграційної політики. Держава має окрему грошову одиницю – гонконгський долар, який не використовується як резервна валюта. Однак його часто застосовують в укладанні угод на території Азії, а на валютних біржах HKD займає восьме місце в списку найбільш популярних грошових знаків. Щоб дізнатись курс гонконгського долара в Івано-Франківську та зробити обмін, звертайтесь до компанії Money 24.

Причини змін курсу HKD/UAH в Івано-Франківську

Співвідношення гонконгський долар гривня змінюється під впливом економічного стану Гонконгу. Тому ефективний аналіз коливань валютної пари можливий тільки з урахуванням таких складових, як:
курс гонконгського долара Івано Франківськ

  • Індекс споживчих цін;
  • Стан ринку праці і рівень зайнятості;
  • Динаміка валового внутрішнього продукту;
  • Індекс ділової активності;
  • Торговий і платіжний баланс;
  • Обсяг державного боргу;
  • Положення ринку послуг, так як більше 80% бюджету країни – це дохід від продажу послуг сфери туризму і фінансів.

Ще один значимий фактор, що впливає на котирування гривня гонконгський долар – грошово-кредитна політика. Вона встановлюється Валютним управлінням Гонконгу, який поклав на себе функції Центрального банку. Його завдання полягає в підтримці ціни національної валюти на стабільному рівні і запобігання різких стрибків. Державний орган відмовився від жорсткої монетарної політики через прив’язку HKD до USD. Це допомагає підтримувати курс гонконгського долара в обмінних пунктах Івано-Франківська на одному рівні. Але взаємозв’язок цих двох валют має ще іншу сторону медалі, тому що в країні може випускатися кількість купюр, пропорційна кількості банкнот у банків-емітентів в американських доларах.

Трейдинг та особливості гонконгського долару

На даний момент подальші перспективи грошової одиниці Гонконгу досить туманні. Китайська Народна Республіка поступово знижує жорсткість регулювання юаня. Раніше він не брав участі у вільній міжнародній торгівлі і трейдингу на FOREX. Зараз ситуація змінилася, і в юанях створюють навіть накопичення в офшорах. Тому у експертів є припущення, що КНР прагне зробити з юаня третю світову валюту. При такому результаті зникне необхідність в HKD, тому він зникне з обігу.

обмін гонконгського долара Івано ФранківськКурс гонконгського долара в обмінниках Івано-Франківська тісно прив’язаний до доларів США, тому рідко на графіку трапляються коливання. Це призвело до зростання популярності HKD для торгівлі на міжнародному валютному ринку, але з одним застереженням. Купівлю та продаж гонконгського долара вигідно здійснювати лише великим учасникам (банкам, корпораціям), так як у них є потужні комп’ютери, які фіксують навіть мінімальні скачки і заробляють на них. Для інших трейдерів це непосильне завдання, тому грошовий знак в більшості випадків використовується в комерційних угодах.

Єдиний можливий варіант спекуляцій на валюті Гонконгу для трейдерів – це використання низьких процентних ставок. Необхідно взяти позику в гонконгських доларах за низькою вартістю, щоб потім використовувати їх і купувати високоприбуткові боргові зобов’язання в інших країнах Азії.

Обмін гонконгського долару від Money 24

Компанія Money 24 пропонує українцям:

  1. Зафіксувати курс перед тим, як купити або продати гонконгський долар;
  2. Проаналізувати динаміку HKD/UAH, використовуючи графічну інформацію;
  3. Зробити грошовий переказ в будь-яку точку світу.

Якщо потрібен оптовий та роздрібний обмін гонконгського долара в Івано-Франківську, звертайтеся в компанію Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ