Обмін шекелів Івано-Франківськ | Курс ізраїльських шекелів в Івано-Франківську
Купівля
7.5500
Продаж
8.3500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Обмін шекелів Івано-Франківськ | Курс ізраїльських шекелів в Івано-Франківську

Обмін ізраїльських шекелів за кращим курсом від Money 24 Івано-Франківськ

В останні роки кількість мігрантів з України до Ізраїлю активно зростає. Ця спекотна країна приваблює українців своїм активним розвитком, історично важливими пам’ятками, зручною інфраструктурою, можливостями самовдосконалення і розвитку бізнесу. Тому, якщо ви теж збираєтеся відправитися в Ізраїль або встановити контакти з місцевим населенням, варто дізнатися курс шекеля в Івано-Франківську. Така інформація допоможе зробити обмін на найприємніших умовах.

Курс гривня/шекель: особливості формування

Курс шекеля в обмінних пунктах Івано-Франківськ багато в чому залежить від економічних показників обох країн. Щоб аналізувати валютну пару, варто звертати увагу на динаміку зростання ВВП, державний борг, збалансованість бюджету країни, обсяги промислового виробництва, індекс ділової активності, інфляцію і безробіття.

обмін шекелів Івано ФранківськТакож курс гривня шекель в Івано-Франківську формується під впливом:

  1. Грошово-кредитної політики. За допомогою зміни облікових ставок, покупки і продажу інвалюти на відкритому ринку, впровадження нових інструментів контролю операцій і регулювання кількості грошей в обороті Центральні банки здатні вплинути на пару шекель гривня в Івано-Франківську. Вони використовують ці заходи для того, щоб підтримувати вартість національних валют на одному рівні.
  2. Політичного середовища. І Україна, і Ізраїль знаходяться в центрі міжнародних збройних конфліктів. Їхні стосунки з деякими країнами ускладнені, тому на котирування гривня шекелі в Івано-Франківську існує негативний вплив.
  3. Спекуляцій на валютному ринку. На міжнародному валютному ринку є кілька впливових гравців, які отримують вигоду за рахунок спекуляцій – навмисного підвищення або зниження ціни певної грошової одиниці. Це впливає на курс шекеля в обмінниках Івано-Франківську тільки на короткий проміжок часу.

Характеристики валютної пари ILS/UAH

купити шекель Івано ФранківськВ Ізраїлю з Україною встановлені теплі прихильні відносини. Можна сказати, що співвідношення шекелі гривня в Івано-Франківську є котируванням валют дружніх держав. В Ізраїль вже переїхало більше ніж півмільйона українців, і щороку ця цифра збільшується. Українські підприємства досить активно фінансуються ізраїльськими бізнесменами. Також закордонні організації часто розміщують філії і дочірні підприємства на території України.

Ізраїльський шекель – валюта, що має особливу цінність для мігрантів. Так як безліч українців живуть там і заробляють гроші, вони періодично змушені дізнаватися курс ізраїльських шекелів в Івано-Франківську та здійснювати обмін, адже в Україні живуть їхні близькі та родичі, які потребують грошової допомоги.

Товарообіг між Україною та Ізраїлем досить великий. Тому експортерам і імпортерам важливо відстежувати курс ізраїльського шекеля в Івано-Франківську. Ізраїль закуповує в нашій країні недорогоцінні метали, електроніку, машинне обладнання, товари сільськогосподарської діяльності. У зворотному напрямку приходить хімічна продукція, ядерні реактори, пластик, паливо і безліч інших товарів. Усі ці операції впливають на купівлю та продаж шекелів в Івано-Франківську.

Найвигідніший курс шекеля в Івано-Франківську – Money 24

курс шекеля в обмінних пунктах Івано ФранківськЯкщо вам необхідно купити або продати шекель в Івано-Франківську, завжди звертайтеся до послуг компанії Money 24. Ми пропонуємо:

  • Зручне місце розташування обмінного пункту;
  • Глибоке вивчення аналітичної інформації за допомогою графіків, крос-курсів;
  • Зафіксувати курс шекелів в Івано-Франківську онлайн, а потім зробити обмін;
  • Ознайомитись з новинами по темі економіки, фінансів і політики;
  • Пільгові умови співпраці для клієнтів, які постійно звертаються до нас або здійснюють оптовий обмін.

Щоб зробити вигідний і безпечний обмін шекелів в Івано-Франківську, найкраще звертатися в компанію Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ