Курс валют в банках Івано-Франківська постійно змінюється. Тому важливо слідкувати за оновленнями, особливо тим, хто часто потребує обмінювати гроші. Це особливо актуально для бізнесменів, туристів, інвесторів, мігрантів і трейдерів. Щоб краще аналізувати зміни валютних курсів, пропонуємо дізнатися про фактори, які на них впливають.

Як встановлюються курси валют в банках Івано-Франківська

Курси валют в банках Івано-Франківська формуються на основі:

  1. Фкурс валют в банках Івано Франківська на сьогодніінансово-політичного стану. Коли змінюється влада чи законодавство, підвищуються податки, назрівають міжнародні конфлікти чи проходять бойові дії (як зараз між Росією та Україною), національна грошова одиниця демонструє коливання.
  2. Макроекономічних показників. При зниженні ВВП та об’ємів виробництва, підвищенні інфляції та безробіття, зростанні державного боргу та негативному сальдо платіжного балансу національний грошовий знак знецінюється.
  3. Грошово-кредитної політики. Курс валют Івано-Франківськ банки формують на основі офіційних даних НБУ. Цей державний орган направляє зусилля на підтримку гривні, тому вводить певні обмеження на валютні операції, регулює експортно-імпортні транзакції та процентні ставки, проводить інтервенції.

Курс валют в банках Івано-Франківська: вчора, сьогодні, завтра

В останньому кварталі 2019 року вартість іноземних валют почала поступово падати. Якщо середній курс долару в тому році складав 26-27 гривень, а ціна євро доходила до 30-31 гривень, то зараз ці грошові одиниці можна купити за більш привабливим курсом. Курс валют в банках Івано-Франківська на сьогодні розподілився таким чином: 24.5 UAH за 1 USD та 27.2 UAH за 1 EUR. За прогнозами експертів, в найближчий час курси трохи збільшаться, тому зараз вигідно купувати іноземну валюту.

Money 24 – вигідні курси та обмін валют в Івано-Франківську

курс валют Івано Франківськ банки

Курс валют в Івано Франківську всі банки встановлюють по однаковій схемі. Вони беруть за основу офіційні дані та додають свій відсоток, пропонуючи готівковий курс. Компанія Money 24 додає невеликий відсоток, тому ставка виходить найбільш вигідною для клієнтів. З нами можливо:

  • здійснювати перекази грошей по Україні та закордон;
  • створювати електронні заявки та фіксувати курс для обміну;
  • працювати з електронними валютами;
  • відстежувати зміни в динаміці котирувань за допомогою графіків.

Обмін в Івано-Франківську в компанії Money 24 – це приємно, легко, вигідно та безпечно.