Курс злотого Івано-Франківськ | Обмін злотих в Івано-Франківську
Купівля
7.2500
Продаж
7.3500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.25
Продаж
7.34
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс злотого Івано-Франківськ | Обмін злотих в Івано-Франківську

Обмін польських злотих за найвигіднішим курсом від Money 24 в Івано-Франківську

Польща – одна з найпопулярніших країн в Європі, куди відправляються українці з метою отримання освіти та високооплачуваної роботи. Також між українськими та польськими бізнесменами ведеться тісна співпраця, втілюються прибуткові інвестиційні проекти. Крім того, польським злотим останнім часом активно торгують на біржах. Пропонуємо детально розглянути, як встановлюється курс злотого в Івано-Франківську, а також дізнатися про інші особливості валютної пари PLN/UAH.

Курс гривні до злотого: причини коливань

курс злотого Івано ФранківськНа курс злотого в обмінних пунктах Івано-Франківська впливають наступні фактори:

  1. Банківська політика. Центральні банки є головним регулятором вартості місцевої грошової одиниці. Щоб стабілізувати курс гривня злотий в Івано-Франківську, ЦБ використовують інструменти фінансового ринку: змінюють облікові ставки, здійснюють інтервенції і емісію грошей в обіг.
  2. Рух грошових коштів. До Польщі часто відправляються на заробітки, а потім привозять валюту назад в Україну. Курс злотий гривня в Івано-Франківську залежить від обсягів ввезення та вивезення обох валют в дані країни.
  3. Положення на фінансовому ринку Польщі. Курс злотого в обмінниках Івано-Франківську може збільшуватися або зменшуватися під впливом кількості виданих кредитних коштів та інших боргових зобов’язань громадянам.
  4. Спекуляції з валютою. Так як купівля та продаж злотих в Івано-Франківську часто відбувається на міжнародній біржі, деякі гравці спекулюють на їх вартості, щоб максимізувати свій прибуток. Але такі дії мають лише короткочасний ефект.

Також валютна пара злоті гривня в Івано-Франківську залежить від стану економіки України і Польщі. Щоб складати прогнози по зміні вартісного співвідношення цих валют, необхідно враховувати приріст ВВП, індекс споживчих цін, рівень безробіття, індекс ділової активності. Для відстеження зміни курсу гривня злоті в Івано-Франківську також важливо аналізувати сферу торгівлі товарами і послугами в Польщі, так як держава отримує більше третини загальних доходів саме з цієї галузі.

Особливості польського злотого та біржова торгівля

курс злотого в обмінних пунктах Івано ФранківськЕмісією грошової маси займається Національний банк Польщі. Також він оголошує офіційний курс валюти злотого в Івано-Франківську. Серед усіх європейських грошових одиниць він вважається найстабільнішим, тому що не показує різких коливань. До важливих історичних дат випускаються ексклюзивні серії банкнот і монет, які дорожчають з кожним роком.

До 2000-х років курс злотих в Івано-Франківську встановлювався за рахунок прив’язки до іноземних валют, однак сьогодні він визначається як вільно плаваючий. Якщо розглядати цю грошову одиницю в рамках світової системи фінансів, істотної ролі вона не грає. Однак на FOREX трейдери досить активно торгують котируваннями за участю PLN. Ці валютні пари вважаються екзотичними, але при наявності знань в області технічного аналізу та вмінні відстежувати економіко-політичні новини дозволяють вигідно купити чи продати злотий в Івано-Франківську та отримати високий прибуток в короткостроковому періоді.

Money 24 – обмін злотих в Івано-Франківську за вигідним курсом

купити злотий Івано ФранківськЯкщо вам потрібно продати або купити злотий в Івано-Франківську, звертайтеся за послугами до компанії Money 24. Ми пропонуємо найбільш вигідні умови, так як ви можете:

  • Зафіксувати вигідний курс польських злотих в Івано-Франківську в режимі онлайн, а потім зробити обмін в пункті Money 24. Завдяки зручному розташуванню ви витратите мінімум часу, щоб туди дістатися.
  • Провести детальний аналіз динаміки PLN/UAH, аналізуючи графік руху валют за обраний часовий інтервал. Це дуже зручно, якщо ви збираєтеся придбати злоті для трейдингу.
  • Прорахувати курс польського злотого в Івано-Франківську через калькулятор, замовити на сайті грошовий переказ родичам або партнерам по бізнесу. Ця послуга здійснюється і в межах України, і за кордон.

Компанія Money 24 – це найкраще місце для того, щоб здійснити обмін злотих в Івано-Франківську. Для постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ