Прийом старих та зношених купюр в компанії Money 24 Івано-Франківськ

11 August 2020

Незважаючи на те, що фінансові операції в сучасному світі здійснюються безготівковим способом, повністю відмовитися від готівки не виходить. І який би якісний папір не використовувалася для їх друку, з часом кожна банкнота зношується. Якщо в ваших руках виявився подібний екземпляр, радимо не зволікати і одразу обміняти старі купюри в Івано-Франківську в компанії Money 24.

Які купюри вважаються зношеними

старі купюри Івано-ФранківськБанкноту можна вважати зношеною, якщо на ній є:

  • плями та/або забруднення;
  • отвори та/або надриви;
  • великий розрив, що потім був склеєний;
  • зайві малюнки або штампи.

У компанії Money 24, як і в інших банківських установах, здійснюється прийом зношених купюр у Івано-Франківську, у яких збережено 55 і більше відсотків площі, а також присутні та збігаються серійні номери.

Процес заміни старих банкнот в Івано-Франківську

Якщо банкнота пошкоджена несуттєво, ви приходите до відділення Money 24, де касир оцінює її стан. Після цього він віддає натомість нову купюру без вад.

Якщо гроші пошкоджені сильно (обгоріли, не видно номіналу, вони змінили колір, є плями від хімікатів), вони відправляються на експертизу. Як правило, за цю послугу стягується додаткова плата, а сам процес займає більше часу.

Обмін старих купюр в компанії Money 24 у Івано-Франківську

прийом зношених купюр Івано-ФранківськПоміняти зношені купюри в Івано-Франківську можна в багатьох банках і обмінних пунктах. Але є одна заковика: не всі установи працюють з валютами, які вам потрібно замінити. Долари та євро – не проблема, але в компанії Money 24 є і маса інших іноземних валют: фунти, франки, злоті, рублі і інші. Також ми пропонуємо мінімальну комісію і гарантію, що натомість ви отримаєте справжні гроші, адже всі банкноти проходять перевірку на справжність.

Крім цього, ми надаємо інші послуги:

  • Вигідний обмін валют: фіксуйте актуальний курс за допомогою електронної заявки;
  • Грошові перекази в будь-яку країну світу;
  • Обмін електронних валют;
  • Вивчення динаміки котирувань і прогнозування онлайн.

Щоб виконати обмін старих чи зношених купюр в Івано-Франківську швидко та без проблем, відшукайте наше відділення за адресою вул. Шеремети, 2. Наші фахівці зроблять оцінку банкноти за лічені хвилини та видадуть вам нову, чисту купюру.