Незважаючи на те, за финансовые операции в сучасному світі здійснюються безготівковим способом, повністю відмовитися від готівки не виходить. І який би якісний папір не використовувалася для їх друку, з часом кожна банкнота зношується. Якщо в ваших руках виявився подібний екземпляр, радимо не звать і одразу обміняти старі купюри в Івано-Франківську в компанії Деньги 24.

Які купюри вважаються зношеними

старі купюри Івано-ФранківськБанкноту можна вважати зношеною, якщо на ній є:

  • плями и забруднення;
  • отвори и надриви;
  • великий розрив, що потім був склений;
  • зайві малюнки или штампи.

У компании Money 24, як і в інших банківських установах, здійснюється прийом зношених купюр (Івано-Франківськ), у яких збережено 55 більше відсотківівських площі, а також присутні іні вид серійні. Более подробная информация о доставке товаров на национальный банк Украины, почти всегда необязательная витрина купе. Достаточно лише звернутися в нашем отделении, чтобы сделать отзыв в Івано-Франківську.

Процес заміни старих банкнот в Івано-Франківську

  1. Якщо банкнота пошкоджена несуттєво, ви приходите відділення Деньги 24, де касир оцінюєїї стан. Після цього він віддає натомість нову купюру без вад.
  2. Якщо гроші пошкоджені сильно (обгоріли, не видно номіналу, вони змінили колір, є плями від хімікатів), вони відправляються на експертизу. Як правило, за цю послугу стягується додаткова плата, а сам процес займає більше часу.

Обмін старих купюр в компанії Money 24 у Івано-Франківську

прийом зношених купюр Івано-ФранківськПоміняти зношені купюри в Івано-Франківську можна в багатьох банках і обмінних пунктах. Але є одна заковика: не всі установи працюють з валютами, які вам потрібно замінити. Долари та євро – не проблема, але в компанії Money 24 є і маса інших іноземних валют: фунти, франки, злоті, рублі і інші. Також ми пропонуємо мінімальну комісію і гарантію, що натомість ви отримаєте справжні гроші, адже все банкноти проходять перевірку на справжність.

Крім цього, ми надаємо інші послуги:

  • Вигідний обмін валют: фіксуйте актуальний курс за допомогою електронної заявки;
  • Грошові перекази в будь-яку країну світу;
  • Обмін електронних валют;
  • Вивчення динаміки котирувань і прогнозування онлайн.

Чтобы поменять старі купюри в Івано-Франківську швидко и без проблем, отыщите наше відділення за адресою вул. Шеремети, 2. Наш фаховці зроблют оцінку банкноти для лічені хвилини и повернуть вам нову, чисту купюру.