Курс рубля в обмінниках Івано-Франківська | Купити рубль Івано-Франківськ
Купівля
0.3620
Продаж
0.3700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3630
Продаж
0.3690
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс рубля в обмінниках Івано-Франківська | Купити рубль Івано-Франківськ

Вигідний курс рубля в Івано-Франківську та обмін від Money 24

курс валют Івано Франківськ рубльУ межах функціонування міжнародної економіки російська валюта не грає істотної ролі. Однак велика територія Російської Федерації та населення, яке досягає 144 мільйонів людей, забезпечують стабільно високий попит на валюту. Також нею користуються ті, хто збирається приїхати в РФ до друзів, родичів або просто подивитися нові міста, переїхати на постійне місце проживання або тимчасово змінити місце перебування. Курс рубля в Івано-Франківську варто відстежувати і для ведення успішного бізнесу, пов’язаного з Росією.

Щоб конвертувати гроші з мінімальними втратами на курсовій різниці, рекомендуємо звертатися до послуг компанії Money 24. Тут можна купити або продати рубль в Івано-Франківську набагато вигідніше, ніж по приїзду в РФ.

Фактори, які впливають на курс рубль/гривня в Івано-Франківську

Існує п’ять найважливіших факторів, через які змінюється курс рубль гривня в Івано-Франківську:

  1. Монетарна політика. Курс RUB/UAH залежить від дій Банку Росії та НБУ. Кожен з державних органів націлений на стабілізацію вартості місцевих грошей. Щоб отримати бажаний результат, ЦБ можуть проводити інтервенції, змінювати облікову ставку, брати участь в торгах на міжбанківському ринку, встановлювати обмеження на покупку чи продаж іноземної валюти.
  2. Ситуація на політичній арені. Так як Росія вже не перший рік знаходиться в центрі військово-політичних сутичок, на державу накладають санкції. Це змушує виплачувати зовнішні боргові зобов’язання, не використовуючи рефінансування. Відбувається відтік іноземної валюти з внутрішнього ринку, а національна грошова одиниця знецінюється.
  3. Біржові спекуляції. На FOREX є великі гравці, які здійснюють купівлю та продаж рубля в Івано-Франківську у великих об’ємах. Також є дрібні учасники, які намагаються передбачити дії великих гравців. Ці дії в комбінації змінюють попит і пропозицію, через що на короткий проміжок часу змінюється курс RUB.
  4. Вартість сировини. Експортуючи газ і нафту, Росія заробляє гроші в державний бюджет. Якщо обсяги експорту знизяться або ціна сировинних товарів впаде, це негативно відобразиться на вартості російської грошової одиниці.
  5. Економічний стан. Курс гривня рубль в Івано-Франківську залежить від рівня інфляції і безробіття, динаміки ВВП, зовнішнього боргу, збалансованості бюджету, індексу ділової активності і сальдо торговельного балансу в РФ і Україні.

рубль гривня Івано ФранківськКурс рубля в Івано-Франківську: особливості

Міжнародний валютний ринок – популярне місце для торгівлі російським рублем. Тут валюті дісталося третє місце в рейтингу найбільш затребуваних грошових одиниць. Вона зустрічається в котируваннях з доларом, євро, польським злотим, британським фунтом і безліччю інших грошових одиниць.

Високий рівень волатильності говорить про те, що курс рубля в Івано-Франківську змінюється досить часто і дозволяє непогано заробляти. Щоб найбільш точно скласти прогноз і вибрати вдалий час для покупки та продажу котирування, аналітики радять користуватися технічним і фундаментальним аналізом в сукупності. Також рекомендується стежити за вартістю нафти, так як RUB сильно до неї прив’язаний.

Динаміка курсу RUB в Івано-Франківську

Курс рубля в обмінниках Івано-Франківська в останні п’ять років досить часто змінювався. Протягом 2015 року його вартість знизилася з 0,46 до 0,34 UAH. Потім почався поступовий підйом, і вже в січні 2017 року рубль повернувся на колишню позицію. Протримався він на ній недовго: в кінці літа того ж року валюта коштувала 0,43 гривні. До січня 2018 року грошова одиниця подорожчала до 49 копійок – це максимальне значення, зафіксоване за весь період аналізу. А потім почалося падіння, яке триває донині. Сьогодні купити рубль в Івано-Франківську пропонується за 0,355 UAH.

Вигідна купівля-продаж рублів в Івано-Франківську – Money 24

обмін рубля Івано ФранківськАналізуючи курс рубля в обмінних пунктах Івано-Франківська, стає помітно, що більшість закладів піклуються тільки про власну вигоду. Компанія Money 24 працює в першу чергу для клієнта, тому пропонує найбільш вигідний курс у всьому місті. Також наші послуги включають:

  • створення електронних заявок для подальшого обміну грошей. Зафіксований курс російського рубля в Івано-Франківську актуальний впродовж 30 хвилин з моменту розміщення заявки;
  • замовлення переводів грошових коштів по всій Україні та в інші країни з мінімальною комісією;
  • проведення операцій з електронними валютами, які зараз набувають популярності;
  • використання онлайн калькулятору для розрахунку точних сум для обміну та аналіз крос-курсів.

Також компанія Money 24 пропонує самостійно робити поглиблений аналіз котирувань. Для цього на сайті розміщені графіки, які демонструють коливання RUB/UAH. Також зробити прогноз на майбутні зміни допоможе наш розділ з фінансовими новинами з усього світу.

Якщо потрібний безпечний та вигідний обмін рубля в Івано-Франківську, звертайтеся до компанії Money 24.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ