Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу SEK / UAH

Обмін шведської крони за вигідним курсом в Івано-Франківську – Money 24

Національним грошовим знаком Швеції є шведська крона, що була введена в обіг в 1873 році. Саме тоді був створений Скандинавський валютний союз, куди, крім Швеції, входять Норвегія і Данія. Купити шведські крони у Івано Франківську буде потрібно при плануванні поїздки в цю країну, а також для інвестування, ведення бізнесу, покупки товарів і послуг, спекуляцій на біржах. Компанія Money 24 завжди готова надати актуальну інформацію по котируванню SEK/UAH та допомогти з вигідним обміном.

Купити шведську крону у Івано-Франківську

Фактори, що впливають на курс SEK/UAH в Івано-Франківську

Шведська валюта належить до вільно конвертованих грошових одиниць, тому курс шведської крони (Івано Франківськ) – плаваючий. Одним з головних чинників впливу на вартість SEK є сировина. Країна багата запасами залізної руди, тому для аналізу динаміки шведської крони потрібно враховувати коливання цін на даний товар на сировинному ринку. Також держава активно займається лісопереробною промисловістю, що позитивно позначається на валютному курсі.

Є ще три важливих фактори, що впливають на співвідношення шведська крона гривня Івано Франківськ:

  1. Монетарна політика. У Швеції намагаються підтримувати інфляцію на рівні двох відсотків, тому проводиться м’яка грошово-кредитна політика. ЦБ встановлює низькі процентні ставки для кредитування громадян. Щоб стабілізувати курс шведської крони в обмінниках Івано Франківська, Центральний банк може змінити облікову ставку, провести інтервенції або скористатися іншими інструментами монетарної політики.
  2. Прибалтійські країни. Сусідні країни – Норвегія та Данія, які також входять до складу Скандинавського валютного союзу, тісно корелюють з SEK. Також грошові одиниці взаємозалежні, тому що Швеція активно інвестує в країни Прибалтики. Як правило, валюти рухаються в одному напрямку.
  3. Показники економіки. Котирування гривня Шведська крона (Івано Франківськ) залежить від макроекономічних індикаторів України та Швеції. Серед найважливіших показників числиться ВВП і ВНП, індекс споживчих цін, рівень безробіття, зовнішній борг, обсяг державного бюджету, суверенний рейтинг, сальдо платіжного балансу.

Особливості та динаміка шведської крони

Курс шведської крони в обмінних пунктах Івано Франківська підтримується на одному рівні завдяки розвинутій економіці Швеції. За останні три роки був лише один різкий стрибок в серпні 2018, коли вартість SEK зросла до 3.65 гривень. Потім почався поступовий спад, який тривав до лютого 2020 року. З того моменту ціна шведської грошової одиниці почала поступово зростати. Зараз купити шведську крону у Івано Франківську пропонується за 2.85 UAH.

На міжнародному валютному ринку шведську валюту відносять до екзотичних, проте багато трейдерів успішно нею торгують. Курс грошового знаку коливається незначно, але регулярно, що дозволяє з точністю прогнозувати його поведінку. Для передбачень важливо аналізувати сировинний ринок, а також проводити технічний аналіз. Для новачків у біржовій торгівлі рекомендована купівля і продаж шведської крони у Івано Франківську в короткостроковій перспективі.

чеська крона у Івано-Франкіську

шведську крона обмінка у Івано-Франківську

Вигідно обміняти шведські крони – Money 24 Івано-Франківськ

Щоб здійснити вигідний обмін шведської крони у Івано Франківську, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо такі фінансові послуги, як:

  • конвертація по зафіксованому онлайн курсу;
  • здійснення грошових переказів в будь-який регіон світу;
  • вигідні операції з електронними грошима;
  • аналіз динаміки SEK/UAH в реальному часі.

Щоб купити або продати шведську крону у Івано Франківську по привабливим курсом, залишайте електронну заявку на сайті. На постійних клієнтів чекають приємні знижки.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний