Обмін шведської крони за вигідним курсом в Івано-Франківську – Money 24
Купівля
2.5500
Продаж
3.3500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Обмін шведської крони за вигідним курсом в Івано-Франківську – Money 24

Національним грошовим знаком Швеції є шведська крона, що була введена в обіг в 1873 році. Саме тоді був створений Скандинавський валютний союз, куди, крім Швеції, входять Норвегія і Данія. Купити шведські крони у Івано-Франківську буде потрібно при плануванні поїздки в цю країну, а також для інвестування, ведення бізнесу, покупки товарів і послуг, спекуляцій на біржах. Компанія Money 24 завжди готова надати актуальну інформацію по котируванню SEK/UAH та допомогти з вигідним обміном.

Фактори, що впливають на курс SEK/UAH в Івано-Франківську

Купити шведську крону у Івано-ФранківськуШведська валюта належить до вільно конвертованих грошових одиниць, тому курс шведської крони в Івано-Франківську – плаваючий. Одним з головних чинників впливу на вартість SEK є сировина. Країна багата запасами залізної руди, тому для аналізу динаміки шведської крони потрібно враховувати коливання цін на даний товар на сировинному ринку. Також держава активно займається лісопереробною промисловістю, що позитивно позначається на валютному курсі.

Є ще три важливих фактори, що впливають на співвідношення шведська крона гривня в Івано-Франківську:

  1. Монетарна політика. У Швеції намагаються підтримувати інфляцію на рівні двох відсотків, тому проводиться м’яка грошово-кредитна політика. ЦБ встановлює низькі процентні ставки для кредитування громадян. Щоб стабілізувати курс шведської крони в обмінниках Івано-Франківська, Центральний банк може змінити облікову ставку, провести інтервенції або скористатися іншими інструментами монетарної політики.
  2. Прибалтійські країни. Сусідні країни – Норвегія та Данія, які також входять до складу Скандинавського валютного союзу, тісно корелюють з SEK. Також грошові одиниці взаємозалежні, тому що Швеція активно інвестує в країни Прибалтики. Як правило, валюти рухаються в одному напрямку.
  3. Показники економіки. Котирування гривня Шведська крона в Івано-Франківську залежить від макроекономічних індикаторів України та Швеції. Серед найважливіших показників числиться ВВП і ВНП, індекс споживчих цін, рівень безробіття, зовнішній борг, обсяг державного бюджету, суверенний рейтинг, сальдо платіжного балансу.

Особливості та динаміка шведської крони

Курс шведської крони в обмінних пунктах Івано-Франківська підтримується на одному рівні завдяки розвинутій економіці Швеції. За останні три роки був лише один різкий стрибок в серпні 2018, коли вартість SEK зросла до 3.65 гривень. Потім почався поступовий спад, який тривав до лютого 2020 року. З того моменту ціна шведської грошової одиниці почала поступово зростати. Зараз купити шведську крону у Івано-Франківську пропонується за 2.85 UAH.

На міжнародному валютному ринку шведську валюту відносять до екзотичних, проте багато трейдерів успішно нею торгують. Курс грошового знаку коливається незначно, але регулярно, що дозволяє з точністю прогнозувати його поведінку. Для передбачень важливо аналізувати сировинний ринок, а також проводити технічний аналіз. Для новачків у біржовій торгівлі рекомендована купівля і продаж шведської крони у Івано-Франківську в короткостроковій перспективі.

Вигідно обміняти шведські крони – Money 24 Івано-Франківськ

шведська крона у Івано-ФранківськуЩоб здійснити вигідний обмін шведської крони у Івано-Франківську, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо такі фінансові послуги, як:

  • конвертація по зафіксованому онлайн курсу;
  • здійснення грошових переказів в будь-який регіон світу;
  • вигідні операції з електронними грошима;
  • аналіз динаміки SEK/UAH в реальному часі.

Щоб купити або продати шведську крону у Івано-Франківську за привабливим курсом, залишайте електронну заявку на сайті. На постійних клієнтів чекають приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ