1
Відгуки Money 24
Залишити відгук
money24 Money24 $$$
Сергій

Часто звертаюсь до послуг Money 24, так як кілька разів на рік їжджу в Європу і потрібно купувати євро. Подобається приємний сервіс і вигідний курс. Одного разу потрібно було терміново обміняти немаленьку суму, і тут просто виручили. За годину все підготували – тільки приїжджай і забирай. Дуже задоволений обслуговуванням.

money24 Money24 $$$
Віталій

Займаюся аналітикою валютних курсів (потрібно по роботі) і недавно виявив, що на сайті Money 24 дуже зручні графіки. Можна подивитися динаміку будь-якої пари, встановити потрібний проміжок часу. Дуже корисний і простий інструмент для аналізу. Також іноді звертаюся для обміну, курси завжди радують.

money24 Money24 $$$
Ольга

Це просто кращій сервіс з усіх, що зустрічалися мені в житті. Якщо потрібні якісь операції з валютою – відразу біжу сюди. Допомагали і з грошовим переказом за кордон, і з обміном дефіцитних на той момент доларів. Вже отримала знижку постійного клієнта, що теж не може не радувати. Персонал завжди привітний і дружелюбний, з ним приємно спілкуватися. Завжди допоможуть, розкажуть, що і як, проконсультують. Рекомендую всім!

Ви вже користувалися послугами Money 24? Ми чекаємо на вашу думку!
Залишити відгук