Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу TMT / UAH

Курс маната Івано-Франківськ | Купити манати в Івано-Франківську

Вигідний обмін маната до гривні із компанією Money 24 в Івано-Франківську

Коли стався розпад Радянського Союзу, і Туркменістан став окремою державою в 1993 році, з’явилася і нова національна грошова одиниця – манат. Дізнаватися курс маната в Івано Франківську потрібно українцям, які подорожують до Туркменістану, мають контакти з місцевими жителями в рамках бізнесу. Також курс TMT/UAH буде потрібно подивитися при переїзді на постійне місце проживання або по роботі. А для вигідного обміну в компанії Money 24 пропонуємо докладніше познайомитися з валютою.

Фактори, що впливають на курс TMT/UAH в Івано-Франківську

курс маната Івано Франківськ

На котирування манат гривня (Івано Франківськ) впливає три ключові чинники:

  1. Попит і пропозиція на валютному ринку. На міжнародній арені TMT не користується популярністю. В останні роки спостерігається тенденція на зниження попиту, тому грошовий знак девальвується.
  2. Банківська політика. Мета Центрального банку Туркменістану – підтримувати курс маната в обмінних пунктах (Івано Франківськ) на одному рівні. Щоб мінімізувати коливання, ЦБ проводить інтервенції, змінює облікові ставки, регулює емісію грошових коштів і користується іншими інструментами монетарної політики.
  3. Політична ситуація. При введенні змін в законодавство або систему оподаткування, зміні влади або гучних політичних подіях курс туркменського маната в Івано Франківську падає. Той же ефект відбувається при появі міжнародних політичних розбіжностей.

Ще одна причина, чому курс гривні до манату в Івано Франківську змінюється – це економічний стан Туркменістану і України. Для підтримки національних валют потрібно зростання ВВП і ВНП, зменшення темпів інфляції та безробіття, скорочення державних боргів, профіцит держбюджету і позитивне сальдо торгового балансу.

Особливості і динаміка туркменського манату

За останні три роки відзначається, що курс маната в обмінниках (Івано Франківськ) був не дуже стабільним. У вересні 2018 року вартість 1 ТМТ становила 2.51 UAH. До вересня 2019 ціна знизилася до 1.35 гривень, проте вже в грудні зросла і склала 2.68 гривень. На сьогоднішній день купити манат в Івано Франківську пропонується за 2.75 UAH, але курс трохи змінюється щодня, тому краще використовувати конвертер на сайті Money 24.

Аналіз валютної пари TMT/UAH – це трудомісткий процес. Для отримання найбільш точних результатів потрібно вникати в економічні і політичні події. Вони служать фундаментом для формування рівня довіри людей до національних грошей. У моменти панічних настроїв населення схильне конвертувати заощадження в надійні грошові одиниці, тому створюється підвищений попит на долари або євро та відбувається активний продаж маната (Івано Франківськ).

Обмін гривні до манату за вигідним курсом – Money 24 Івано-Франківськ

Обмін маната в Івано Франківську – непросте завдання, тому що багато обмінних пунктів і навіть банків не працюють з даної валютою. В кращому випадку буде потрібно заздалегідь замовляти потрібну суму для обміну. Якщо необхідно провести операцію терміново і безпечно, звертайтеся в компанію Money 24.

обмін маната Івано ФранківськНашим клієнтам доступні такі послуги, як:

  • Моніторинг динаміки TMT/UAH з використанням графічних даних, дослідження крос-курсів і складання прогнозів щодо змін цін на валюти;
  • Грошові перекази в будь-який регіон планети з мінімальною комісією;
  • Створення електронної заявки перед тим, як купити чи продати манат (Івано Франківськ). Протягом півгодини після подачі заявки потрібно приїхати в пункт Money 24 і обміняти валюту за фіксованою ставкою;
  • Проведення операцій з електронними грошима.

Клієнти компанії Money 24 можуть завантажити додаток на телефон, щоб першими дізнаватися новини зі світу фінансів і економіки. Ми пропонуємо вигідно продати та купити манати в Івано Франківську для будь-яких цілей.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний