Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу TRY / UAH

Курс ліри Івано-Франківськ | Продаж ліри в Івано-Франківську

Курс турецької ліри та вигідний обмін – Money 24 Івано Франківськ

Національним грошовим знаком Туреччини ліра стала на початку 1920-х років. Курс ліри Івано Франківськ – плаваючий, на нього впливає ряд ринкових факторів і показників. Українці розглядають Туреччину як привабливе місце для відпустки і активного туризму, так як співвідношення ціни і якості багатьох влаштовує. Там приймають до оплати євро і долари, проте обміняти гривні на турецькі ліри вигідніше, тому що ціни в місцевій валюті приємно здивують.

Також обмін ліри Івано Франківськ потрібен для покупки нерухомості в Туреччині, адже цей напрямок в країні зараз активно розвивається. При співпраці з іноземними компаніями і біржовому трейдингу теж варто цікавитися курсом TRY. Пропонуємо ознайомитися з ключовими характеристиками даної валюти і дізнатися, де краще конвертувати гроші.

Курс ліри до гривні в Івано-Франківську: причини змін

Курс ліра гривня Івано Франківськ формується за рахунок економічної ситуації в Україні і Туреччині. Наприклад, при негативній динаміці ВВП в країні зменшується приплив іноземного капіталу і зростає рівень інфляції, тому місцева грошова одиниця девальвується. Якщо ж скорочується кількість безробітних громадян і зовнішній борг, збільшуються обсяги бюджету і спостерігається позитивне сальдо торгівельного балансу, національна валюта зміцнюється. Також для оцінки важливо врахувати індекс ділової активності, обсяги промислового виробництва і купівельну спроможність населення.

курс ліри Івано ФранківськІснує ще три фактори, від яких залежить курс гривня ліра Івано Франківськ:

  1. Переміщення грошової маси. Туристичний сезон в Туреччині триває з квітня по жовтень. У цей період люди приїжджають відпочивати, привозять з собою гроші і витрачають їх на території країни. Більше 50% бюджету складається завдяки продажу туристичних послуг. Попит на місцеву валюту збільшується, тому курс турецької ліри Івано Франківськ зростає.
  2. Монетарна політика держави. У кожній країні є Центральний банк, який відповідає за стабілізацію курсу національної грошової одиниці. Це робиться за допомогою валютного контролю: обмеження операцій з купівлі та продажу валюти. Також відрегулювати курс ліри в обмінних пунктах Івано Франківськ можна шляхом підвищення або зниження дисконтної ставки, емісії грошей, купівлі та продажу інвалюти на міжнародній арені.
  3. Політична ситуація. Україна і Туреччина тісно співпрацюють, у них дружні взаємини. Однак обидві країни конфліктують з іншими державами, що негативно позначається на місцевих грошових одиницях.

Особливості та динаміка турецької ліри

продати ліри Івано ФранківськСпочатку курс турецьких лір Івано Франківськ був прив’язаний до срібла і золота. На початку 21 століття було дві невдалі спроби прив’язки місцевих грошей до британського фунта і французького франка. В результаті Туреччина стала членом Міжнародного Валютного Фонду, а ліра тепер залежить від ціни американського долара.

З січня 2018 року курс ліри в обмінниках Івано Франківськ скакав вгору-вниз. На початку аналізованого періоду 1 TRY коштував 7 UAH. Це була максимальна вартість турецької валюти за багато років. Аж до осені 2018 року курс поступово знижувався. У вересні ціна 1 TRY досягла 4.5 UAH. З того моменту курс коливався в межах 10-20 копійок, а потім пішов на спад. Зараз купити ліри Івано Франківськ пропонується за 3.72 гривні.

Money 24 – обмін TRY/UAH за вигідним курсом

купити ліри Івано ФранківськКомпанія Money 24 в Івано-Франківську пропонує:

  • купити або продати ліри Івано Франківськ за курсом, зафіксованим онлайн;
  • вивчити динаміку TRY/UAH з допомогою графіка;
  • замовити переказ грошей в будь-яку країну;
  • отримати знижку, ставши постійним клієнтом.

Money 24 – це завжди вигідна купівля та продаж ліри Івано Франківськ і безпечні обмінні операції.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний