Курс ліри Івано-Франківськ | Продаж ліри в Івано-Франківську
Купівля
3.1500
Продаж
3.9500
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс ліри Івано-Франківськ | Продаж ліри в Івано-Франківську

Курс турецької ліри та вигідний обмін – Money 24 Івано-Франківськ

Національним грошовим знаком Туреччини ліра стала на початку 1920-х років. Курс ліри в Івано-Франківську – плаваючий, на нього впливає ряд ринкових факторів і показників. Українці розглядають Туреччину як привабливе місце для відпустки і активного туризму, так як співвідношення ціни і якості багатьох влаштовує. Там приймають до оплати євро і долари, проте обміняти гривні на турецькі ліри вигідніше, тому що ціни в місцевій валюті приємно здивують.

Також обмін ліри в Івано-Франківську потрібен для покупки нерухомості в Туреччині, адже цей напрямок в країні зараз активно розвивається. При співпраці з іноземними компаніями і біржовому трейдингу теж варто цікавитися курсом TRY. Пропонуємо ознайомитися з ключовими характеристиками даної валюти і дізнатися, де краще конвертувати гроші.

Курс ліри до гривні в Івано-Франківську: причини змін

курс ліри Івано ФранківськКурс ліра гривня в Івано-Франківську формується за рахунок економічної ситуації в Україні і Туреччині. Наприклад, при негативній динаміці ВВП в країні зменшується приплив іноземного капіталу і зростає рівень інфляції, тому місцева грошова одиниця девальвується. Якщо ж скорочується кількість безробітних громадян і зовнішній борг, збільшуються обсяги бюджету і спостерігається позитивне сальдо торгівельного балансу, національна валюта зміцнюється. Також для оцінки важливо врахувати індекс ділової активності, обсяги промислового виробництва і купівельну спроможність населення.

Існує ще три фактори, від яких залежить курс гривня ліра в Івано-Франківську:

  1. Переміщення грошової маси. Туристичний сезон в Туреччині триває з квітня по жовтень. У цей період люди приїжджають відпочивати, привозять з собою гроші і витрачають їх на території країни. Більше 50% бюджету складається завдяки продажу туристичних послуг. Попит на місцеву валюту збільшується, тому курс турецької ліри в Івано-Франківську зростає.
  2. Монетарна політика держави. У кожній країні є Центральний банк, який відповідає за стабілізацію курсу національної грошової одиниці. Це робиться за допомогою валютного контролю: обмеження операцій з купівлі та продажу валюти. Також відрегулювати курс ліри в обмінних пунктах в Івано-Франківську можна шляхом підвищення або зниження дисконтної ставки, емісії грошей, купівлі та продажу інвалюти на міжнародній арені.
  3. продати ліри Івано ФранківськПолітична ситуація. Україна і Туреччина тісно співпрацюють, у них дружні взаємини. Однак обидві країни конфліктують з іншими державами, що негативно позначається на місцевих грошових одиницях.

Особливості та динаміка турецької ліри

Спочатку курс турецьких лір в Івано-Франківську був прив’язаний до срібла і золота. На початку 21 століття було дві невдалі спроби прив’язки місцевих грошей до британського фунта і французького франка. В результаті Туреччина стала членом Міжнародного Валютного Фонду, а ліра тепер залежить від ціни американського долара.

З січня 2018 року курс ліри в обмінниках Івано-Франківську скакав вгору-вниз. На початку аналізованого періоду 1 TRY коштував 7 UAH. Це була максимальна вартість турецької валюти за багато років. Аж до осені 2018 року курс поступово знижувався. У вересні ціна 1 TRY досягла 4.5 UAH. З того моменту курс коливався в межах 10-20 копійок, а потім пішов на спад. Зараз купити ліри в Івано-Франківську пропонується за 3.72 гривні.

Money 24 – обмін TRY/UAH за вигідним курсом

купити ліри Івано Франківськ

Компанія Money 24 в Івано-Франківську пропонує:

  • купити або продати ліри в Івано-Франківську за курсом, зафіксованим онлайн;
  • вивчити динаміку TRY/UAH за допомогою графіка;
  • замовити переказ грошей в будь-яку країну;
  • отримати знижку, ставши постійним клієнтом.

Money 24 – це завжди вигідна купівля та продаж ліри в Івано-Франківську і безпечні обмінні операції.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ