Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Шановні клієнти, зафіксуйте курс - замовте валюту онлайн. Заявка актуальна 30 хвилин з моменту розміщення. ОБМІНЯТИ

Встановіть додаток і отримуйте інформацію про курси валют на iPhone

Завантажити в appStore

Графік зміни курсу USD / UAH

Курс долара Івано-Франківськ онлайн | Купити долар в Івано-Франківську

Money 24 – найкращий курс долара та вигідний обмін в Івано-Франківську

Американський долар очолює рейтинг найбільш затребуваних і популярних грошових одиниць у всьому світі. Країни використовують цю валюту, щоб зберігати золотовалютні резерви і торгувати на міжнародній арені. Курс долара Івано Франківськ відстежує кожен українець, щоб вигідно конвертувати грошові кошти. Проводити фінансові операції з мінімальними втратами на курсовій різниці допомагає компанія Money 24.

Курс долар/гривня в Івано-Франківську: причини змін

В більшості держав існує Центральний банк, який відповідає за здійснення грошово-кредитної політики. У Сполучених Штатах цим займається Федеральна Резервна Система. Тому курс долара Івано-Франківськ залежить від монетарної політики США.

курс долара Івано Франківсь

ФРС реалізує урядову політику: стимулює економічне зростання і купівельну спроможність громадян, поліпшення якості життя. Також дана установа стежить за балансом в угодах з іноземною валютою. Щоб стабілізувати курс долара США Івано Франківськ, Федеральна Резервна Система здійснює інтервенції, контролює емісію грошових коштів і валютні операції, змінює резервні вимоги і облікову ставку.

Також курс долара в обмінних пунктах Івано Франківськ залежить від:

 1. Вартості сировини на світовому ринку. Сполучені Штати активно імпортують золото і нафту. При збільшенні цін на дані категорії товарів купити USD стає вигідніше, так як його вартість падає.
 2. Сальдо торговельного балансу. Україна ввозить більше товарів з-за кордону, ніж продає туди. Тому в країні спостерігається негативне сальдо торговельного балансу. Це призводить до відтоку іноземних грошей з внутрішнього ринку, адже країна змушена оплачувати поставки товарів. Як наслідок, національна валюта по відношенню до долара девальвує.
 3. Міжнародної фінансової допомоги. Курс долар гривня Івано Франківськ залежить від того, наскільки МВФ допомагає фінансово Україні, чи отримує країна кредити з Євросоюзу і наскільки тісно вона взаємодіє зі Світовим банком.

Продати долар Івано Франківськ стає вигідніше для українців, якщо в США спостерігається економічне зростання. Зменшення інфляції та безробіття, підвищення ВВП, державного бюджету та іноземних інвестицій, скорочення зовнішніх боргових зобов’язань сприяють зростанню ціни американської валюти.

Курс долара в Івано-Франківську: особливості трейдингу

Продати або купити долар Івано Франківськ – це звичайна щоденна операція. Теж саме відбувається на міжнародному валютному ринку. До грошовій одиниці котируються всі інші учасники FOREX-торгів: ієни, євро, фунти стерлінги, франки, рублі, злоті та інші.

Вибір стратегії біржової торгівлі залежить від другої валюти, яка бере участь в котируванні з доларом. Купівля та продаж долара Івано Франківськ можлива і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді. Грошова одиниця відрізняється низькою волатильністю, тому з нею можуть працювати навіть починаючі трейдери. Найкращий час для вигідних торгів з мінімальним ризиком – Американська сесія.

Причини для покупки доларів США в Івано-Франківську

курс долара Івано-Франківськ

Жителям Івано-Франківську рекомендується купувати долари для:

 • Планування закордонної подорожі. Майже у всіх країнах можна розплачуватися американською валютою, якщо місцевих грошей не виявилося під рукою.
 • Укладання міжнародних контрактів. Для ведення бізнесу з іноземцями або замовлення товарів з-за кордону майже завжди потрібні долари.
 • Інвестування. Міжнародна інвестиція в цікавий проект дозволить заробляти на дивідендах.
 • Трейдингу. Щоб успішно торгувати на біржах, потрібно постійно відстежувати зміни ціни USD і складати прогнози.
 • Зберігання заощаджень. Можна купити долари і покласти їх на депозитний рахунок в банку, щоб на суму нараховувався відсоток. Це гарний варіант пасивного доходу.

Динаміка курсу долара в Івано-Франківську

До 2014 року курс гривня долар Івано Франківськ був стабільним, але потім відбувся різкий стрибок. З 10 гривень він подорожчав в два рази. Протягом 2015 року USD подорожчав з 21 до 27 UAH. В кінці 2016 року він виріс ще на дві гривні. Але з початку 2019 року динаміка пішла на спад: долар поступово дешевшав. На сьогоднішній день через нестабільну економічну ситуацію в світі та зниження цін на нафту вартість валюти США збільшується.

Купити та продати долар вигідно – Money 24 Івано-Франківськ

купити долар Івано ФранківськКомпанія Money 24 пропонує привабливий курс долара в обмінниках Івано Франківськ, а також:

 • Можливість створити електронну заявку на обмін і зафіксувати ціну USD;
 • Здійснення грошових переказів в будь-яку точку світу;
 • Дослідження аналітичних даних, динаміки курсу долара і складання прогнозів на майбутнє;
 • Проведення операцій з електронною валютою;
 • Ознайомлення зі свіжими новинами по темі фінансів і економіки, які сприяють коливанням валютних курсів.

Обмін в компанії Money 24 – це гарантована безпека, бо всі купюри перевіряються на справжність. Також ми надаємо супровід до авто.

Компанія Money 24 пропонує обмін долара Івано Франківськ за вигідним курсом, а для постійних і оптових клієнтів діє система знижок.

Послуги від Money24

Money24 Івано Франківськ - це завжди швидкий і безпечний обмін валют. Ми забезпечуємо своїм клієнтам вигідний курс. Для зручності обміну пропонуємо сайт з онлайн-калькулятором, актуальними крос-курсами й графіками руху цін. Діє програма лояльності для постійних клієнтів. За допомогою Money24 в Івано Франківську можна здійснити переказ грошей по Україні та в інші країни. Якщо у вас виникли будь-які питання, пов'язані зі сферою нашої діяльності - наші консультанти завжди будуть раді вам допомогти.

Переводы по Украине

Перекази
по Україні

Международные Переводы

Міжнародні
Перекази

Обмен криптовалют

Обмін
криптовалют

Найближче відділення Money24

Режим роботи

пн-пт з 9:00 до 19:00, сб-нд - вихідний