Курс долара Івано-Франківськ онлайн | Купити долар в Івано-Франківську
Купівля
27.6100
Продаж
27.7500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.62
Продаж
27.7400
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2010 1.2090
GBP/USD 1.3860 1.4000
USD/RUB 74.4500 76.5500
EUR/RUB 89.4500 91.9000
USD/PLN 3.8000 3.9500
EUR/PLN 4.4800 4.6300
Графік змін Курс долара Івано-Франківськ онлайн | Купити долар в Івано-Франківську

Money 24 – найкращий курс долара та вигідний обмін в Івано-Франківську

Американський долар очолює рейтинг найбільш затребуваних і популярних грошових одиниць у всьому світі. Країни використовують цю валюту, щоб зберігати золотовалютні резерви і торгувати на міжнародній арені. Курс долара в Івано-Франківську відстежує кожен українець, щоб вигідно конвертувати грошові одиниці. Проводити фінансові операції з мінімальними втратами на курсовій різниці допомагає компанія Money 24.

Курс долар/гривня в Івано-Франківську: причини змін

В більшості держав існує Центральний банк, який відповідає за здійснення грошово-кредитної політики. У Сполучених Штатах цим займається Федеральна Резервна Система. Тому курс долара Івано-Франківська залежить від монетарної політики США.

курс долара Івано ФранківськФРС реалізує урядову політику: стимулює економічне зростання і купівельну спроможність громадян, поліпшення якості життя. Також дана установа стежить за балансом в угодах з іноземною валютою. Щоб стабілізувати курс долара США в Івано-Франківську, Федеральна Резервна Система здійснює інтервенції, контролює емісію грошових коштів і валютні операції, змінює резервні вимоги і облікову ставку.

Також курс долара в обмінних пунктах Івано-Франківська залежить від:

 1. Вартості сировини на світовому ринку. Сполучені Штати активно імпортують золото і нафту. При збільшенні цін на дані категорії товарів купити USD стає вигідніше, так як його вартість падає.
 2. Сальдо торговельного балансу. Україна ввозить більше товарів з-за кордону, ніж продає туди. Тому в країні спостерігається негативне сальдо торговельного балансу. Це призводить до відтоку іноземних грошей з внутрішнього ринку, адже країна змушена оплачувати поставки товарів. Як наслідок, національна валюта по відношенню до долара девальвує.
 3. Міжнародної фінансової допомоги. Курс долар гривня у Івано-Франківську залежить від того, наскільки МВФ допомагає фінансово Україні, чи отримує країна кредити з Євросоюзу і наскільки тісно вона взаємодіє зі Світовим банком.

Продати долар у Івано-Франківську стає вигідніше для українців, якщо в США спостерігається економічне зростання. Зменшення інфляції та безробіття, підвищення ВВП, державного бюджету та іноземних інвестицій, скорочення зовнішніх боргових зобов’язань сприяють зростанню ціни американської валюти.

Курс долара в Івано-Франківську: особливості трейдингу

Продати або купити долар у Івано-Франківську – це звичайна щоденна операція. Теж саме відбувається на міжнародному валютному ринку. До грошовій одиниці котируються всі інші учасники FOREX-торгів: ієни, євро, фунти стерлінги, франки, рублі, злоті та інші.

Вибір стратегії біржової торгівлі залежить від другої валюти, яка бере участь в котируванні з доларом. Купівля та продаж долара в Івано-Франківську можлива і в короткостроковому, і в довгостроковому періоді. Грошова одиниця відрізняється низькою волатильністю, тому з нею можуть працювати навіть починаючі трейдери. Найкращий час для вигідних торгів з мінімальним ризиком – Американська сесія.

Причини для покупки доларів США в Івано-Франківську

курс долара Івано-ФранківськЖителям Івано-Франківську рекомендується купувати долари для:

 • Планування закордонної подорожі. Майже у всіх країнах можна розплачуватися американською валютою, якщо місцевих грошей не виявилося під рукою.
 • Укладання міжнародних контрактів. Для ведення бізнесу з іноземцями або замовлення товарів з-за кордону майже завжди потрібні долари.
 • Інвестування. Міжнародна інвестиція в цікавий проект дозволить заробляти на дивідендах.
 • Трейдингу. Щоб успішно торгувати на біржах, потрібно постійно відстежувати зміни ціни USD і складати прогнози.
 • Зберігання заощаджень. Можна купити долари і покласти їх на депозитний рахунок в банку, щоб на суму нараховувався відсоток. Це гарний варіант пасивного доходу.

Динаміка курсу долара в Івано-Франківську

До 2014 року курс гривня долар у Івано-Франківську був стабільним, але потім відбувся різкий стрибок. З 10 гривень він подорожчав в два рази. Протягом 2015 року USD подорожчав з 21 до 27 UAH. В кінці 2016 року він виріс ще на дві гривні. Але з початку 2019 року динаміка пішла на спад: долар поступово дешевшав. На сьогоднішній день через нестабільну економічну ситуацію в світі та зниження цін на нафту вартість валюти США збільшується.

Купити та продати долар вигідно – Money 24 Івано-Франківськ

купити долар Івано ФранківськКомпанія Money 24 пропонує привабливий курс долара в обмінниках Івано-Франківська, а також:

 • Можливість створити електронну заявку на обмін і зафіксувати ціну USD;
 • Здійснення грошових переказів в будь-яку точку світу;
 • Дослідження аналітичних даних, динаміки курсу долара і складання прогнозів на майбутнє;
 • Проведення операцій з електронною валютою;
 • Ознайомлення зі свіжими новинами по темі фінансів і економіки, які сприяють коливанням валютних курсів.

Обмін в компанії Money 24 – це гарантована безпека, бо всі купюри перевіряються на справжність. Також ми надаємо супровід до авто.

Компанія Money 24 пропонує обмін долара в Івано-Франківську за вигідним курсом, а для постійних і оптових клієнтів діє система знижок.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Івано-Франківську і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Як дістатися

Пн-Пт 09:00 - 19:00 Сб-Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ