1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів по світу. Все, що від вас вимагається - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми, дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна фінансова безпека
Перекази в будь-якій валюті світу
Широка географія переказів
Сума для переказів без обмежень

Міжнародні грошові перекази через компані Money 24 Івано-Франківськ

Міжнародні грошові перекази в Україні вважаються однією з найпопулярніших фінансових послуг. Це дуже зручно, адже не потрібно витрачати час і сили, щоб самостійно організовувати трансфер коштів, а тим більше зустрічатися з одержувачем особисто. Іноді це просто неможливо через великі відстані. Тому пропонуємо скористатися даною послугою, звернувшись в компанію Money 24 в Івано-Франківську.

Кому потрібні грошові перекази по світу

міжнародні перекази валюти в УкраїніПерекази грошових коштів між країнами потрібні досить часто, якщо справа стосується бізнесу. Багато компаній співпрацюють з іноземними партнерами та постачальниками, замовляючи іноземні товари і оплачуючи їх. Також представництва одного підприємства можуть розташовуватися в різних куточках землі, але їх об’єднує спільна система фінансів.

Міжнародні перекази грошей в Україну потрібні, якщо один з членів сім’ї їде в іншу державу на заробітки і висилає фінансову допомогу. Якщо хтось із близьких живе закордоном або, наприклад, поїхав здобувати освіту, вам також знадобиться послуга грошових переказів.

Замовлення міжнародних грошових переказів

Щоб оформити міжнародні перекази грошей в Україні, необхідно:

  1. Прийти до відділення компанії Money 24 в Івано-Франківську;
  2. Подати заявку, повідомивши особисті дані, суму, реквізити отримувача та державу, куди здійснюється транзакція;
  3. Отримати контрольний код, за допомогою якого одержувач може забрати кошти.

Крім міст України, філії компанії Money 24 знаходяться у Варшаві, Празі та Майямі. Але якщо вам необхідно зробити переклад в іншу країну і місто, пропонуємо звернутися до наших менеджерів за телефоном +38 (073) 900-00-01. Ви отримаєте безкоштовну консультацію фахівця, який запропонує можливі варіанти, як зробити трансфер коштів за кордон.

Money 24 – замовити міжнародний грошовий переказ в Івано-Франківську

міжнародні перекази грошей в УкраїніСпівпрацювати з компанією Money 24 дуже зручно, тому що:

  • Ви заощадите час, так як самостійно не потрібно нічим займатися;
  • Ви можете вибрати будь-яку з валют, з якими працює компанія Money 24, щоб зробити грошовий переказ;
  • Не потрібно спеціально для транзакції відкривати рахунок в банку;
  • Процес оформлення заявки займає до п’яти хвилин.

Money 24 Івано-Франківськ – це найвигідніші міжнародні перекази в Україні, так як мінімальна комісія складає всього 0,01%. Звертайтесь до нас, щоб додатково здійснити обмін валют та електронних валют, дізнатися про актуальні економічні новини або дослідити динаміку валютних пар.

Послуги от Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют та дорогоцінних металів в Івано-Франківську та області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитись
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Пн-Сб 09:00 - 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ