1

Перекази по Україні

Перекази по Україні
Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів в Україні. Все, що від вас вимагається - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми, дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна конфіденційність
Швидке здійснення переказу
Будь-яка сума переказу в будь-якій валюті
Переказ в валюті без зайвих комісій за конвертацію

Money 24 Івано-Франківськ – вигідні перекази грошей по Україні

У сучасних умовах технології постійно йдуть вперед. В 21 столітті, щоб передати гроші друзям, знайомим чи колегам, не потрібно зустрічатися з ними особисто. Досить замовити перекази грошей по Україні, заощадивши власні сили і час. Таку послугу надає компанія Money 24 в Івано-Франківську.

Необхідність грошових переказів в Україні

переказ грошей по УкраїніПереказ грошей по Україні корисний у разі екстреної фінансової допомоги, якщо ви або ваші близькі опинилися в чужому регіоні без грошей. Або ж ваші родичі живуть далеко і потребують фінансової підтримки.

Також оформити грошовий переказ по Україні необхідно, якщо ви працюєте в компанії, у якої є філії в різних містах. Як правило, у таких підприємств загальна система фінансів, тому регулярно потрібно робити трансфер грошей.

Особливості переказів грошей по Україні

Щоб зробити переказ готівки по Україні, необхідно звернутися в представництво компанії Money 24 в Івано-Франківську, назвати ПІБ відправника і одержувача, місце призначення коштів, а потім передати суму в касу. Клієнту на номер телефону приходить код з підтвердженням операції. Весь процес займає до п’яти хвилин.

Система переказу грошей в Україні працює в наступних містах: Полтава, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Херсон, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Дніпро, Харків, Чернівці.

Але якщо вам потрібно відправити фінансові коштів в інше місто, зв’яжіться з нами за телефоном +38 (073) 900-00-01. Ми запропонуємо вам пораду і можливі варіанти проведення транзакції.

Переваги грошових переказів через Money 24 Івано-Франківськ

  1. грошові перекази УкраїнаДля системи переказу грошей в Україні не потрібно відкривати банківський рахунок;
  2. Для замовлення транзакції в інший регіон не потрібно спеціальних документів;
  3. Вам не потрібно самостійно займатися перекладом, всі технічні нюанси ми беремо на себе;
  4. Ми організовуємо переказ грошових коштів в Україні національного грошового знаку (гривні), а також іноземних валют;
  5. Мінімальна комісія за трансфер фінансових коштів становить 0,01%.

Користуйтеся послугами компанії Money 24 в Івано-Франківську, щоб робити вигідні грошові перекази по Україні. Також ми надаємо інші послуги, наприклад, обмін валют, вивчення аналітики і динаміки котирувань на сайті, знайомство зі свіжими новинами зі світу економіки і проведення операцій з електронними грошима.

Послуги от Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют та дорогоцінних металів в Івано-Франківську та області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитись
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Івано-Франківськ, вул. Шеремети, 2

Пн-Сб 09:00 - 19:00, Нд - вихідний

ПОКАЗАТИ НА МАПІ